ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Сьогодні, 15 листопада 2023 року, стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У 2023/2024 навчальному році проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури відбулося 15 листопада 2023 року у дистанційному форматі.Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури проводиться з метою пошуку й підтримки філологічно обдарованих учнів, створення умов для їхнього розвитку та самовдосконалення. 28 найкращих мовознавців, учнів 7-11 класів, з усіх закладів загальної середньої освіти нашої громади виконували завдання, розроблені Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти». Невдовзі журі визначить результати змагання.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/ii-etap-vseukrayinskoyi-uchnivskoyi-olimpiady-z-ukr-movy-1-1024x576.jpg)