Конкурси

КЗ”Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Птах року-2022»

Всеукраїнський конкурс «Птах року-2022» (далі – Конкурс) проводиться дистанційно у два етапи:
І етап – обласний – до 15 жовтня 2022 року;
ІІ етап – фінальний (Всеукраїнський) – до 15 листопада 2022 року.
До участі у Конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Роботи можуть бути як індивідуальні, так і командні.
Номінації Конкурсу та вимоги до робіт:
І. Змістовна різнопланова робота. Номінація передбачає випуски стінгазет, виготовлення інформаційних та агітаційних листівок, лепбуків, банерів, агітаційних плакатів.
ІІ. Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів. Номінація передбачає реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото.
ІІІ. Кращий літературний твір. Власні оповідання, казки вірші про птахів.
IV Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни.
V. Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни.
Номінація передбачає власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканин (зображення птаха у вигляді вишивки бісером, стрічками та нитками), глини, паперу, скла
Для участі у Конкурсі необхідно до 05 жовтня 2022 року заповнити заявку за посиланням:
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Птах року-2022»: https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-pro…

Конкурс ораторського мистецтва у Донецькій територіальній громаді

Відділ освіти Донецької селищної ради на виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання) із нагоди Дня української писемності та мови у вересні 2022 року проведе на місцевому рівні перший тур фестивалю з використанням онлайн-ресурсів.
 
Цього року фестиваль присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди проходитиме за темою: «Пізнай себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш шлях у життя» (Григорій Сковорода).
 
Запрошуємо учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти громади долучитися до фестивалю в онлайн-форматі.
Методичні рекомендації щодо проведення
фестивалю ораторського мистецтва у 2022/2023 навчальному році у Харківській області Методичні рекомендації щодо проведення конкурсу 

ОБЛАСНИЙ ЧЕЛЕНДЖ «БУДЬ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ, МОЯ УКРАЇНО!»

Дорогі друзі!
КЗ”Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь в обласному челенджі “БУДЬ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ, МОЯ УКРАЇНО!” до Дня Незалежності України!
Пропонуємо привітати Україну зі святом і висловити подяку тим, хто високою ціною здобував та зараз виборює наше право на вільне і незалежне життя!
З 18 по 25 серпня завантажуйте відеопривітання на сторінку в Фейсбук з хештегом #палацчеленджбудьсильноютавільноюмояукраїно
Нехай на нашій землі настане мир, засяє сонце Перемоги і небо над Україною назавжди стане яскраво-блакитним і безхмарним!

ОБЛАСНА АКЦІЯ “ПРАПОР ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ”

Дорогі друзі! КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь в обласній акції “ПРАПОР ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ” до Дня Державного прапора України!
Державний прапор України офіційно затвердили як державний символ України 28 січня 1992 року. У серпні 2004 року Президент підписав Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкують щороку 23 серпня. Жовто-блакитний прапор – це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації. З ним український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, з ним сьогодні наші воїни захищають рідну землю від російських окупантів.
З 17 по 24 серпня завантажуй світлини та малюнки з прапором України на свою сторінку в Фейсбук з хештегом
Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності українського народу!
Для отримання СЕРТИФІКАТА про участь в заході заповнить, будь ласка, електрону форму
Команда Перлина Мистецтва проводить 2-й творчий всеукраїнський конкурс талантів “До дня Незалежності України”
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласній акції!
ОБЛАСНА АКЦІЯ «УКРАЇНА. ПОНАД ТИСЯЧА РОКІВ ДЕРЖАВНОСТІ»
Дорогі друзі!
Запрошуємо вас взяти участь в обласній акції “Україна. Понад тисяча років державності” до Дня Української Державності.
Історичне становлення нашої країни відбувалося протягом багатьох віків. За цей час не одному поколінню українців довелося високою ціною здобувати право прийдешніх поколінь на вільне і незалежне життя. 28 липня 2022 року, в День хрещення Київської Русі, вперше відзначатимемо День Української Державності. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав минулого року в День Незалежності України.
Пропонуємо привітати Україну зі святом і згадати історичні події та видатних людей нашої країни.
Для участі в заході необхідно записати відеолистівку або інформаційний відеосюжет, намалювати історичні події, портрети видатних людей України, її захисників, завантажити свою творчу роботу на сторінку в Фейсбук з хештегом #палацакціяукраїнапонадтисячароківдержавності
Обов’язково зазначте своє ім’я, прізвище, вік, назву закладу освіти.
Акція відбудеться онлайн з 25 до 31 липня 2022 року на сторінці Палацу у Фейсбуці.
Кожна робота – це наша любов та повага до тих, хто високою ціною здобував та зараз виборює наше право на вільне і незалежне життя!
Кожен учасник отримає сертифікат.
Запрошуємо взяти участь!
МВС започаткував всеукраїнський флешмоб подяки захисникам і захисницям #вшануйгероя
Вони повертаються з поля бою. Скромні і мовчазні. Та у кожному з них кричить історія, яка вартує тисячі книг. Тяжкопоранені, пошматовані осколками і кулями, втрачаючи свідомість і стікаючи кров’ю, вони проявляють козацький гарт і непереборну волю
Наших героїв не має зустрічати буденність. Наша любов і повага, вдячність і шана мають зцілювати їхні душі.
Тож долучайтеся до всеукраїнського флешмобу подяки захисникам і захисницям

Обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України»

З нагоди Дня Конституції України та з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 року № 286/2019, формування в учнівської молоді соціально-політичних цінностей, соціальної активності, почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, 23 по 30 червня 2022 року відбудеться обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України» (далі – Виставка) в дистанційному форматі.

    Для участі в Виставці необхідно  до 22 червня 2022 року надіслати заявку (форма додається) та фото роботи на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com.

        Додаткова інформація за тел.: (067)779-36-88 – дзвінки тільки по Viber або Telegram (контактна особа – завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – Нейкалюк Надія Христофорівна).        

 

Інформаційно-методичні рекомендації
щодо проведення обласної виставки-акції «Ілюстрована Конституція
України», з нагоди Дня Конституції України

 1. Терміни та порядок проведення
  1.1. Обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України», з нагоди Дня Конституції України (далі – Виставка) проводиться в дистанційній формі на офіційній сторінці Палацу у Facebook https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua та на сайті Палацу з 23 по 30 червня 2022 року.
  1.2. До участі у Виставці запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної освіти Харківської
  області.
 2. Умови участі
  2.1. У Виставці приймають участь дитячі творчі роботи, виконані в будь-якій техніці та будь-якому жанрі образотворчого мистецтва, що за тематикою є ілюстраціями обраних авторами статей Конституції України.
  2.2. Роботи можуть бути виконані персонально або колективами.
  2.3. Роботи, надані на Виставку, повинні відповідати принципам та правилам академічної доброчесності відповідно до ст. 42 Закону України «Про освіту» та не містити плагіату, самоплагіату в будь-якій формі, в тому числі не доброчесного запозичення ідей, сюжетів тощо з мережі Інтернет. Роботи, що не відповідають принципам академічної доброчесності, на виставку не приймаються.
  2.4. Розмір роботи – формат А4. Роботу необхідно сфотографувати та надіслати із заявкою (форма додається) до 22 червня 2022 року на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com
  2.5. Файл зі світлиною роботи повинен бути підписаний: назва роботи; прізвище, ім’я, вік виконавця; назва закладу освіти.

З А Я В К А
на участь в обласній виставці-акції «Ілюстрована Конституція України»


(повна назва закладу освіти)
1. № з/п
2. Назва роботи
3. № статті Конституції України, що ілюструється
4. П.І. автора
5. Вік автора
6. Назва гуртка
7. Район, місто/селище/село
8. Повна назва закладу освіти
9. П.І.Б. керівника

Ім’я файлу заявки обов’язково має містити повну назву закладу освіти.

Дорогі друзі!
Запрошуємо вас взяти участь в обласній акції “Я люблю тебе, тато!” до Міжнародного дня батька.
Тато – це наша сила і захист, турбота і відповідальність, надійність і впевненість. Для донечки тато – це сильні руки, які можуть піднести аж до неба, та міцні обійми, в яких почуваєшся захищеною. Для сина тато – це вимогливість і мудра суворість, приклад витривалості та володіння собою. Для кожного з нас тато – це прийняття у спадок життєвих принципів і цінностей, наша віра в перемогу та мирне життя в Україні.
Пропонуємо привітати наших татусів зі святом!
Запиши відеолистівку, намалюй портрет або зроби цікаву фотографію зі своїм татом.
Привітання завантажуй на сторінку у Фейсбук з хештегом
#палацакціяятебелюблютато
Обов’язково зазнач своє ім’я та назву закладу освіти.
Кожна робота – це наша любов та повага для всіх татусів України!
Акція триватиме до 20 червня 2022 року

Акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

14 травня 2022 року планувалося проведення обласної військово-патріотичної Акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

Враховуючи обставини, що склалися, повідомляємо, що термін проведення Акції перенесено на осінь 2022 року. Учнівські роботи просимо надсилати на електронну адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» stkharkov@ukr.net до 01 жовтня 2022 року. Про остаточні терміни та формат проведення Акції буде повідомлено додатково.

Слобожанські дзвони Перемоги

КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості”
запрошує взяти участь в обласній акції до Міжнародного дня захисту дітей!
Пропонуємо об’єднатися та мовою образотворчого, вокального, театрального, хореографічного, фото-, відеомистецтва голосно заявити всьому світу: “Діти України мають право на щасливе, мирне дитинство!”
Завантажуйте свої роботи на сторінках у Фейсбук з хештегом
Обов’язково зазначте своє ім’я та назву закладу освіти.
Акція триватиме до 2 червня 2022 року!

Дорогі друзі!

КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласному флешмобі “Вишиванка – генетичний код нації”!
Вишиванка – це наша ідентичність, автентичність, наш код нації. Зі знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.

Ми запрошуємо всіх, хто любить Україну, хто пишається тим, що народився та живе в найкращій країні, всіх, хто береже і продовжує традиції українського народу, приєднатися до яскравого і водночас душевного флешмобу “Вишиванка – генетичний код нації”

Пропонуємо одягнути свою улюблену вишиванку, зробити найкращу фотосесію або відеозапис з привітанням, або записати з друзями дефіле в вишиванках та завантажити свою творчість на сторінку в ФБ з хештегом #палацфлешмобдоднявишиванки
Флешмоб триватиме до 31 травня!

 

 

Обласна акція «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ ПРОТИ ВІЙНИ!»

Дорогі друзі!
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь у обласній акції до Дня пам’яті та примирення “Діти Харківщини проти війни!”
Війна зруйнувала наше мирне життя, але не знищила нас і нашу любов до України. Навпаки, вона зробила нас сильними та мужніми. Вона укріпила в нас віру. Вона наділила нас сміливістю. Вона вселила в нас впевненість. І ми здатні голосно сказати всьому світу – «НІ ВІЙНІ!»
Створи свій МЕСЕДЖ (це може бути плакат, малюнок, вірш, проза, пісня, танок тощо) додай до нього свої почуття, любов до країни, велику вдячність захисникам, а ще свою впевненість в перемогу та скажи всьому світу «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ ПРОТИ ВІЙНИ!»
Завантажуй свій МЕСЕДЖ на свою сторінку в ФБ з хештегом #палацдітихарківщинипротивійни та приєднуйся до акції!
Обов’язково зазнач своє прізвище та ім’я, вік, назву закладу освіти!
Акція триватиме до 15 травня.

Обласна акція “Писанка МИРУ!”

Дорогі друзі!
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошуємо вас взяти участь у обласній акції “Писанка МИРУ!”
Кожен із нас має велику любов до своєї країни, кожен із нас бажає миру Україні, кожен із нас здатен до ВЕЛИКОДНЯ створити свою писанку миру, в яку кожен із нас додасть свою силу і віру в перемогу!
Створи свій символ миру. Розфарбуй писанку, сфотографуй її та завантаж на свою сторінку у Фейсбук із хештегом #Палацписанкамиру2022
Акція триватиме до 1 травня!

І (територіальний) тур обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2022 року

На виконання обласної програми розвитку освіти “Новий освітній простір Харківщини” на 2019-2023 роки, відповідно до Положення про обласний конкурс “Кращий вихователь Харківщини” (зі змінами), наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 14.01.2022 року №4, з метою творчості та педагогічної ініціативи вихователів закладів дошкільної освіти Донецької територіальної громади
21 лютого стартує І (територіальний) тур обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2022 року за номінаціями:
“Вихователь груп загального розвитку”
“Вихователь груп компенсуючого типу”
“Досвідчений вихователь”
Конкурс буде проведено у ІІІ етапи.
І (теоретичний) етап Конкурсу розкриває рівень теоретичної підготовки педагогічних працівників :
– виконання учасниками за номінаціями протягом 60 хвилин контрольної роботи, яка дозволяє виявити рівень їхніх знань із теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології.
– оцінювання педагогічних портфоліо учасників.
ІІ (методологічний) етап Конкурсу розкриває сутність та складові досвіду роботи педагогічного працівника:
– презентація учасником власного професійного досвіду.
ІІІ (практичний) етап Конкурсу розкриває рівень професійної майстерності педагога:
– оцінювання відеозапису та самоаналізу учасником проведеного заняття, що демонструє практичні навички професійної діяльності згідно з особливостями номінації та педагогічним досвідом.