Конкурси

КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості”
запрошує взяти участь в обласній акції до Міжнародного дня захисту дітей!
Пропонуємо об’єднатися та мовою образотворчого, вокального, театрального, хореографічного, фото-, відеомистецтва голосно заявити всьому світу: “Діти України мають право на щасливе, мирне дитинство!”
Завантажуйте свої роботи на сторінках у Фейсбук з хештегом
Обов’язково зазначте своє ім’я та назву закладу освіти.
Акція триватиме до 2 червня 2022 року!

Дорогі друзі!

КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласному флешмобі “Вишиванка – генетичний код нації”!
Вишиванка – це наша ідентичність, автентичність, наш код нації. Зі знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.

Ми запрошуємо всіх, хто любить Україну, хто пишається тим, що народився та живе в найкращій країні, всіх, хто береже і продовжує традиції українського народу, приєднатися до яскравого і водночас душевного флешмобу “Вишиванка – генетичний код нації”

Пропонуємо одягнути свою улюблену вишиванку, зробити найкращу фотосесію або відеозапис з привітанням, або записати з друзями дефіле в вишиванках та завантажити свою творчість на сторінку в ФБ з хештегом #палацфлешмобдоднявишиванки
Флешмоб триватиме до 31 травня!

 

 

Обласна акція «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ ПРОТИ ВІЙНИ!»

Дорогі друзі!
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь у обласній акції до Дня пам’яті та примирення “Діти Харківщини проти війни!”
Війна зруйнувала наше мирне життя, але не знищила нас і нашу любов до України. Навпаки, вона зробила нас сильними та мужніми. Вона укріпила в нас віру. Вона наділила нас сміливістю. Вона вселила в нас впевненість. І ми здатні голосно сказати всьому світу – «НІ ВІЙНІ!»
Створи свій МЕСЕДЖ (це може бути плакат, малюнок, вірш, проза, пісня, танок тощо) додай до нього свої почуття, любов до країни, велику вдячність захисникам, а ще свою впевненість в перемогу та скажи всьому світу «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ ПРОТИ ВІЙНИ!»
Завантажуй свій МЕСЕДЖ на свою сторінку в ФБ з хештегом #палацдітихарківщинипротивійни та приєднуйся до акції!
Обов’язково зазнач своє прізвище та ім’я, вік, назву закладу освіти!
Акція триватиме до 15 травня.

Обласна акція “Писанка МИРУ!”

Дорогі друзі!
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошуємо вас взяти участь у обласній акції “Писанка МИРУ!”
Кожен із нас має велику любов до своєї країни, кожен із нас бажає миру Україні, кожен із нас здатен до ВЕЛИКОДНЯ створити свою писанку миру, в яку кожен із нас додасть свою силу і віру в перемогу!
Створи свій символ миру. Розфарбуй писанку, сфотографуй її та завантаж на свою сторінку у Фейсбук із хештегом #Палацписанкамиру2022
Акція триватиме до 1 травня!

І (територіальний) тур обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2022 року

На виконання обласної програми розвитку освіти “Новий освітній простір Харківщини” на 2019-2023 роки, відповідно до Положення про обласний конкурс “Кращий вихователь Харківщини” (зі змінами), наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 14.01.2022 року #4, з метою творчості та педагогічної ініціативи вихователів закладів дошкільної освіти Донецької територіальної громади
21 лютого стартує І (територіальний) тур обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2022 року за номінаціями:
“Вихователь груп загального розвитку”
“Вихователь груп компенсуючого типу”
“Досвідчений вихователь”
Конкурс буде проведено у ІІІ етапи.
І (теоретичний) етап Конкурсу розкриває рівень теоретичної підготовки педагогічних працівників :
– виконання учасниками за номінаціями протягом 60 хвилин контрольної роботи, яка дозволяє виявити рівень їхніх знань із теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології.
– оцінювання педагогічних портфоліо учасників.
ІІ (методологічний) етап Конкурсу розкриває сутність та складові досвіду роботи педагогічного працівника:
– презентація учасником власного професійного досвіду.
ІІІ (практичний) етап Конкурсу розкриває рівень професійної майстерності педагога:
– оцінювання відеозапису та самоаналізу учасником проведеного заняття, що демонструє практичні навички професійної діяльності згідно з особливостями номінації та педагогічним досвідом.