Конкурси

 ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ “РІЗДВЯНА УКРАЇНА “

🇺🇦 ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ 🇺🇦⭐“РІЗДВЯНА УКРАЇНА “⭐
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: з 27 по 29.01.23р.(ОНЛАЙН)
❤️ПОЛОЖЕННЯ:
🤩🎉ТЕМА: ВІЛЬНА
🎁🏆ГРОШОВА ПРЕМІЯ переможцю «Призу глядацьких симпатій»
🎅🎁 ЕКСКЛЮЗИВНІ СОЛОДКІ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ
❄️🏆⭐НОМІНАЦІЇ:
🩰 Хореографія
🎤 Вокальний жанр
🎶 Інструментальний жанр
🧚‍♀️Декоративно-прикладне мистецтво
🎨 Образотворче мистецтво
🖌Авторська проза та поезія
🎬 Телемистецтво
📸 Фотомистецтво
🎭 Театральний жанр
🎼 Музично-теоретичний напрямок
🇺🇦 Етнографічний напрямок
🎪 Оригінальний жанр
💥💥💥Фінансові умови фестивалю-конкурсу
❄️☃️❄️ УЧАСТЬ З ЕЛЕКТРОННИМ ДИПЛОМОМ
(включає електронний диплом і подяка викладачу)
• Соло та дует – 130 грн. за номер
• Від 3х до 8 учасників – 200 грн. за номер
• Колектив від 9 учасників і більше – 350 грн за номер.
• Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво, фотомистецтво – 130 грн (до 3х робіт від одного автора – 1 заявка)
🎉🎉🎉 Участь з друкованими дипломами та медалька (деталі в положенні)
УВАГА! Частина внесків буде перераховано на підтримку ЗСУ!
🎉 Вікові категорії: від 4х років до 99 років.
⭐️⭐️⭐️Журі:
Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.
🏆 У кожній номінації та категорії присуджуються такі місця:
🏆 Гран-прі, 🥇І – місце, 🥈ІІ – місце, 🥉ІІІ – місце.
⭐️Також будуть обрані переможці за відзнаками:
«Приз глядацьких симпатій»
«Найяскравіший номер фестивалю»
«Найяскравіший учасник фестивалю»
“Збереження традицій” та інші.
УСІ ДЕТАЛІ УЧАСТІ:
Тел: (097) 071-24-18
Тел, Viber (050)713-41-70
📧E-mail: smilefest2020@gmail.com
З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО
ОРГКОМІТЕТ «СМАЙЛ ФЕСТ»❤️❤️❤️

Долучайся до конкурсу!

Привіт, друзі! У рамках Національного Фестивалю “Код Нації” взимку 2022-2023 років оголошено Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця”❄️, де ми є Національним Організатором🪄☃️

У рамках конкурсу для вас — 16 номінацій, зимово-новорічна тематика, крутезні призи, 95 членів жюрі та крутезні партнери 😍 а для ЗСУ — абсолютно УВЕСЬ ПРИБУТОК, що за допомогою БФ “Відсоток Небайдужих” перетвориться у найважливіші для наших Захисників речі🎁🙏🏻

Для вас Всеукраїнського молодіжного руху від Let`s do it Ukraine – окрема номінація! Еко Україна – номінація декоративно-ужиткових робіт (прикрас на новорічну тематику), виготовлених з вживаних речей та/чи вторинної сировини. Під час виконання роботи необхідно звернути увагу на розкриття теми, креативний підхід до створення та демонстрації свого виробу. З запропонованих напрямів: «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічна картина чи колаж»; «Новорічний подарунок», «Сніговик».

прийом заявок вже розпочався і триватиме до 28.12.2022 року!

🔥Вся детальна інформація для заявників та всіх охочих на сайті події — contest.kod-natsii.com ❤️

ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ГОДІВНИЧКА»

Запрошуємо взяти участь!🦜
🦅З 15 грудня 2022 року по 15 березня 2023 року з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Годівничка».
🐧Номінації Конкурсу:
конкурс на кращу дослідницьку роботу та спостереження за зимуючими птахами;
конкурс на кращу годівничку;
конкурс на кращий малюнок, фотороботу, поробку на тему «Зимуючі птахи»;
конкурс на кращий вірш, оповідання про зимуючих птахів;
конкурс на кращу агітаційну листівку про зимуючих птахів
🦜Методичні рекомендації щодо проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»: https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-%E2%84…

ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «РІЗДВЯНИЙ ВІНОЧОК»

Запрошуємо взяти участь!🎄
❄️З метою підняття патріотичного духу серед дітей та учнівської молоді, сприяння їх становленню як активних членів своєї громади, патріотів України, подальшого розвитку учнівського волонтерського руху на Харківщині з 17 грудня 2022 року по 10 січня 2023 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (далі – Палац) відбудеться обласна благодійна акція «Різдвяний віночок» (далі − акції).
⛄️До участі в заході запрошуються учні та дитячі колективи закладів освіти Харківської області, які виготовлять власноруч (з природних або штучних матеріалів) різдвяні віночки в будь-якій техніці декоративно-ужиткового мистецтва. Рекомендований діаметр роботи від 30 см. До роботи має бути прикріплено різдвяне привітання (творчо оформлене) від колективу (дитини) з назвою закладу освіти. Роботи можуть бути підписані персонально або колективами.
☃️❄️УВАГА! В рамках проведення акції відбудеться збір для воїнів ЗСУ листів-привітань, теплих речей: термобілизни, головні убори, рукавички, шкарпетки, солодощів, у тому числі, для дітей ВПО, а також свічок, ліхтарів. Усі речі, солодощі та різдвяні віночки будуть передані протягом новорічних та різдвяних свят воїнам ЗСУ на передову, дітям ВПО, дітям, які знаходяться на довготривалому лікуванні, пораненим воїнам та медичним працівникам Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону.
☃️ Фотозвіт про проведену акцію буде розміщено на офіційному сайті (https://firstpalace.kh.ua),на офіційній сторінці Палацу у Facebook: (https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua) та Харківської обласної ради, сайті Департаменту науки і освіти ХОВА,
☃️ Для участі в обласній акції просимо до 17 грудня 2022 року надіслати речі до Палацу поштою (за рахунок відправника з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою) на адресу: КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», вул. Коцюбинського, 15, м. Харків, 61145, з позначкою «Різдвяний віночок».
☃️ Для отримання СЕРТИФІКАТА про участь в заході необхідно заповнити електрону форму: https://docs.google.com/…/17TFuAcUUy9WQpew9enoHN…/edit
Лист КЗ ХОПДЮТ від 06 грудня 2022 року № 183: https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-183…

ОБЛАСНА ВИСТАВКА-КОНКУРС ПИСАНКАРСТВА «РІЗДВЯНА ПИСАНКА»

Запрошуємо взяти участь!
☃️ З метою популяризації писанкарства, пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток мережі гуртків писанкарства на Харківщині з 25 грудня 2022 року по 10 січня 2023 року в Комунальному закладі “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” відбудеться обласна виставка-конкурс писанкарства «Різдвяна писанка» в дистанційному форматі.
☃️ До участі у виставці-конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої освіти Харківської області віком від 6 до 18 років.
☃️ Для участі в заході просимо до 24 грудня 2022 року заповнити електрону заявку з посиланням на фотографії конкурсних робіт: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScpaZciwtnjlD…/viewform
☃️Методичні рекомендації щодо проведення обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка»:☃️ https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-182…

Територіальний конкурс «Самоврядування очима дітей» (далі — Конкурс) проводиться серед дітей шкільного віку з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Територіальний конкурс «Самоврядування очима дітей» (далі — Конкурс) проводиться серед дітей шкільного віку з нагоди Дня місцевого самоврядування 

Засновники Конкурсу — відділ освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області
ℹ️ Конкурсу — Донецька селищна рада.
Проведення Конкурсу забезпечує відділ освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.
ℹ️ Мета Конкурсу — підвищення рівня знань підлітків у сфері публічного управління, підвищення інтересу дітей шкільного віку до розвитку локальної демократії в Україні, ознайомлення ïx із проблематикою та практичними аспектами діяльності місцевих рад, виховання патріотизму та поваги до держави, а також популяризації діяльності органів місцевого самоврядування в Україні. Надати можливість дітям висловити свої думки малюнками, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність. Також юні митці зможуть привернути увагу громадськості своїми художніми та дизайнерськими талантами.
ℹ️ Завдання Конкурсу — спонукати дітей до висловлювання власної думки через творчість про самоврядування. Залучення підростаючого покоління до удосконалення роботи місцевого самоврядування. Виявлення та відзначення найкращих мистецьких робіт конкурсантів, виховання активної молоді, формування особистості через отримання об’єктивної та неупередженої інформації щодо діяльності місцевих органів влади в Україні.
ℹ️ Учасники та умови проведення Конкурсу — Конкурс проводиться серед дітей шкільного віку від 6 до 17 років Донецької територіальної громади. Дата визначення переможців Конкурсу в грудні 2022 року методом онлайн- голосування на фейсбук-сторінці відділу освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.
У кожній номінації учасник може представити лише одну роботу.
ℹ️ Конкурс відбудеться в трьох вікових категоріях:
I — 6-9 років (включно);
II — 10-12 років (включно); III — 13-17 років (включно).
ℹ️ Роботи подаються до 01 грудня 2022 року включно за адресою: вул. Центральна,3 смт.Донець ( Донецький ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області)
У разі виникнення питань звертатися на електронну адресу відділу освіти:
viddilosvitu.donets@ukr.net
ℹ️ Основні вимоги до конкурсних робіт — образотворче мистецтво (графіка, живопис) роботи повинні бути виконані в техніках: акварель, гуаш, кольорові олівці тощо.
ℹ️ Критерії оцінки дитячих робіт:
– творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення сюжету);
– рівень володіння технікою виконання, приладами та матеріалами;
– актуальність та повнота розкриття теми;
– охайність, старанність виконання роботи.
ℹ️ Вимоги до оформлення робот — кожна робота повинна мати паспорт, в якому назначено:
1. П.І.Б. конкурсанта (повністю).
2. Вік конкурсанта.
3. Тематика роботи, назва роботи.
4. Техніка виконання.
5. Назва творчого об’єднання (гуртка, студії, назва закладу, тощо).
6. П.I.П. керівника, контактна інформація, телефон. Конкурсні роботи оформлюються розміром формату A-3.
ℹ️ Умови відбору робіт — для проведення онлайн-голосування, роботи у кількості 10 шт. на кожну вікову категорію будуть відібрані комісією відділу освіти та представлені на онлайн-голосування на офіційній сторінці Фейсбук
Визначення переможця — визначення переможців конкурсу малюнків проводиться методом онлайн-голосування на офіційній сторінці Фейсбук відділу освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області в грудні 2022 року.
ℹ️ Нагородження переможців Конкурсу — переможці конкурсу нагороджуються дипломами відповідно I, II, III ступенів у кожній віковій категорії. Інші учасники конкурсу отримують Дипломи учасника.
ℹ️ Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається додатково Донецькою селищною радою

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Відділ освіти і науки Донецької селищної ради повідомляє, що на виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571, в Україні 20.10.2022 року стартує ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – наймасовіше інтелектуальне змагання митців художнього слова.

Інформація про відкриття конкурсу та привітання Тараса Креміня, Уповноваженого із захисту державної мови, розміщені на сайті Інституту модернізації змісту освіти за посиланням https://imzo.gov.ua/2022/10/17/v-ukraini-startuie-khiii-mizhnarodnyy-movno-literaturnyy-konkurs-uchnivs-koi-ta-students-koi-molodi-imeni-tarasa-shevchenka/

Рекомендуємо в цей день провести урочистості з нагоди відкриття учнівського конкурсу та І (шкільний) етап цього конкурсу (дистанційно).

ПЕРЕМОГИ в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста -2022»

У 2022 році обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» проводився в січні-лютому з метою виховання любові до рідного краю, пошуку нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності, екологічного та естетичного виховання.
Вітаємо переможців:
🥈Юлія КОРОБКА (керівник Шелест Ю.Р.)
🥈Альона ПОЛУЯНОВА (керівник Шелест Ю.Р.), учениці Андріївського ліцею #1
🥉Дар’я ШОВЧКО (керівник Аршава Т.Ю.)
🥉Дар’я ШТАНЬКО (керівник Аршава Т.Ю.), учениці Андріївського ліцею #2
Своїми роботами конкурсанти довели, що дива природи завжди знаходиться поруч, їх тільки треба побачити. У творчих роботах діти показали захоплюючу та неповторну красу нашої країни: неозорих степів і полів, високих гір, задумливих лісів, рік і озер; різноманітність явищ, кольорів, форм.
Роботи конкурсантів спонукають відчувати нас частиною цієї краси, заохочують дбайливо ставитися до довкілля, нагадують нам про те, що ми живимо в чудовому світі і маємо його захищати!
Вітаємо💐!
Успіхів і надалі!
Грамоти переможців обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю “В ОБ’ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА”📌

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Запрошуємо взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченому Дню захисників і захисниць України (онлайн формат), що відбудеться з 12 по 26 жовтня 2022 року.
До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої освіти Харківської області віком від 7 до 18 років.
Для участі в обласному етапі конкурсу необхідно до 12 жовтня 2022 року необхідно:
у розділі «Образотворче мистецтво» зареєструвати кожен окремий малюнок за посиланням та заповнити всі пункти електронної форми заявки https://forms.gle/YJi3hM5dr4GKLry86
у розділі «Поезія» надіслати вірші у форматі *.doc на електронну адресу: lifest30@gmail.com

Додаткова інформація за тел.: (067) 423 53 47 (контактна особа – Ірина Лопатина, завідувачка художньо-естетичного відділу).

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2022/09/list-kz-hopdyut-za-nashu-svobodu.pdf

Обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України

Запрошуємо взяти участь! З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виховання громадянської свідомості у підростаючого покоління, відзначення військового подвигу захисників та захисниць України, вшанування мужності та героїзму воїнів Збройних сил України, з 10 по 18 жовтня 2022 року відбувається обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України
Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласної акції «Дякуємо захисникам України!»: https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-akcziya…
Роботи учасників акції
   

Всеукраїнська акція «День юного натураліста»

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 р. № 1379, ураховуючи лист Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 12.08.2022 № 142 «Про проведення Всеукраїнської акції «День юного натураліста» у 2022 році», 24 вересня 2022 року у рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» проводиться обласний етап.

Матеріали про проведення акції необхідно надіслати до 10 листопада 2022 року на електронну адресу: ekologonatur@ukr.net

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста»https://firstpalace.kh.ua/…/list-pro-provedennya…

Флора і фауна еколого-натуралістичного відділу Палацу

Більше матеріалу про проведення акції за посиланням: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Запрошуємо взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в заочній формі, що відбудеться з 07 по 14 жовтня 2022 року на офіційному сайті Палацу: https://firstpalace.kh.ua/ та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua.
До участі у конкурсі запрошуються учні (вихованці) гуртків фотомистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти віком від 10 до 18 років.
Для участі у конкурсі, згідно з умовами проведення заходу, просимо до 07 жовтня 2022 року надіслати паперовий варіант фото та заявки з позначкою «Конкурс «Моя Україно!» (за рахунок відправника та з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою) на адресу: 61145, м. Харків, вул. Коцюбинського, 15, КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» та заповнити електронну заявку на кожну фотороботу за посиланням: https://forms.gle/8UsQrpCuUzCx81HJ7
Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного етапу:
фото учасників конкурсу 2021 року
 

КЗ”Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Птах року-2022»

Всеукраїнський конкурс «Птах року-2022» (далі – Конкурс) проводиться дистанційно у два етапи:
І етап – обласний – до 15 жовтня 2022 року;
ІІ етап – фінальний (Всеукраїнський) – до 15 листопада 2022 року.
До участі у Конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Роботи можуть бути як індивідуальні, так і командні.
Номінації Конкурсу та вимоги до робіт:
І. Змістовна різнопланова робота. Номінація передбачає випуски стінгазет, виготовлення інформаційних та агітаційних листівок, лепбуків, банерів, агітаційних плакатів.
ІІ. Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів. Номінація передбачає реферати, презентації, результати власних спостережень за птахами, власні фото.
ІІІ. Кращий літературний твір. Власні оповідання, казки вірші про птахів.
IV Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни.
V. Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни.
Номінація передбачає власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканин (зображення птаха у вигляді вишивки бісером, стрічками та нитками), глини, паперу, скла
Для участі у Конкурсі необхідно до 05 жовтня 2022 року заповнити заявку за посиланням:
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Птах року-2022»: https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-pro…

Конкурс ораторського мистецтва у Донецькій територіальній громаді

Відділ освіти Донецької селищної ради на виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання) із нагоди Дня української писемності та мови у вересні 2022 року проведе на місцевому рівні перший тур фестивалю з використанням онлайн-ресурсів.
Цього року фестиваль присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди проходитиме за темою: «Пізнай себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш шлях у життя» (Григорій Сковорода).
Запрошуємо учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти громади долучитися до фестивалю в онлайн-форматі.
Методичні рекомендації щодо проведення
фестивалю ораторського мистецтва у 2022/2023 навчальному році у Харківській області Методичні рекомендації щодо проведення конкурсу 

ОБЛАСНИЙ ЧЕЛЕНДЖ «БУДЬ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ, МОЯ УКРАЇНО!»

Дорогі друзі!
КЗ”Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь в обласному челенджі “БУДЬ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ, МОЯ УКРАЇНО!” до Дня Незалежності України!
Пропонуємо привітати Україну зі святом і висловити подяку тим, хто високою ціною здобував та зараз виборює наше право на вільне і незалежне життя!
З 18 по 25 серпня завантажуйте відеопривітання на сторінку в Фейсбук з хештегом #палацчеленджбудьсильноютавільноюмояукраїно
Нехай на нашій землі настане мир, засяє сонце Перемоги і небо над Україною назавжди стане яскраво-блакитним і безхмарним!

ОБЛАСНА АКЦІЯ “ПРАПОР ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ”

Дорогі друзі! КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь в обласній акції “ПРАПОР ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ” до Дня Державного прапора України!
Державний прапор України офіційно затвердили як державний символ України 28 січня 1992 року. У серпні 2004 року Президент підписав Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкують щороку 23 серпня. Жовто-блакитний прапор – це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації. З ним український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, з ним сьогодні наші воїни захищають рідну землю від російських окупантів.
З 17 по 24 серпня завантажуй світлини та малюнки з прапором України на свою сторінку в Фейсбук з хештегом
Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності українського народу!
Для отримання СЕРТИФІКАТА про участь в заході заповнить, будь ласка, електрону форму
Команда Перлина Мистецтва проводить 2-й творчий всеукраїнський конкурс талантів “До дня Незалежності України”
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласній акції!
ОБЛАСНА АКЦІЯ «УКРАЇНА. ПОНАД ТИСЯЧА РОКІВ ДЕРЖАВНОСТІ»
Дорогі друзі!
Запрошуємо вас взяти участь в обласній акції “Україна. Понад тисяча років державності” до Дня Української Державності.
Історичне становлення нашої країни відбувалося протягом багатьох віків. За цей час не одному поколінню українців довелося високою ціною здобувати право прийдешніх поколінь на вільне і незалежне життя. 28 липня 2022 року, в День хрещення Київської Русі, вперше відзначатимемо День Української Державності. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав минулого року в День Незалежності України.
Пропонуємо привітати Україну зі святом і згадати історичні події та видатних людей нашої країни.
Для участі в заході необхідно записати відеолистівку або інформаційний відеосюжет, намалювати історичні події, портрети видатних людей України, її захисників, завантажити свою творчу роботу на сторінку в Фейсбук з хештегом #палацакціяукраїнапонадтисячароківдержавності
Обов’язково зазначте своє ім’я, прізвище, вік, назву закладу освіти.
Акція відбудеться онлайн з 25 до 31 липня 2022 року на сторінці Палацу у Фейсбуці.
Кожна робота – це наша любов та повага до тих, хто високою ціною здобував та зараз виборює наше право на вільне і незалежне життя!
Кожен учасник отримає сертифікат.
Запрошуємо взяти участь!
МВС започаткував всеукраїнський флешмоб подяки захисникам і захисницям #вшануйгероя
Вони повертаються з поля бою. Скромні і мовчазні. Та у кожному з них кричить історія, яка вартує тисячі книг. Тяжкопоранені, пошматовані осколками і кулями, втрачаючи свідомість і стікаючи кров’ю, вони проявляють козацький гарт і непереборну волю
Наших героїв не має зустрічати буденність. Наша любов і повага, вдячність і шана мають зцілювати їхні душі.
Тож долучайтеся до всеукраїнського флешмобу подяки захисникам і захисницям

Обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України»

З нагоди Дня Конституції України та з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 року № 286/2019, формування в учнівської молоді соціально-політичних цінностей, соціальної активності, почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, 23 по 30 червня 2022 року відбудеться обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України» (далі – Виставка) в дистанційному форматі.

    Для участі в Виставці необхідно  до 22 червня 2022 року надіслати заявку (форма додається) та фото роботи на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com.

        Додаткова інформація за тел.: (067)779-36-88 – дзвінки тільки по Viber або Telegram (контактна особа – завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – Нейкалюк Надія Христофорівна).        

 

Інформаційно-методичні рекомендації
щодо проведення обласної виставки-акції «Ілюстрована Конституція
України», з нагоди Дня Конституції України

 1. Терміни та порядок проведення
  1.1. Обласна виставка-акція «Ілюстрована Конституція України», з нагоди Дня Конституції України (далі – Виставка) проводиться в дистанційній формі на офіційній сторінці Палацу у Facebook https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua та на сайті Палацу з 23 по 30 червня 2022 року.
  1.2. До участі у Виставці запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної освіти Харківської
  області.
 2. Умови участі
  2.1. У Виставці приймають участь дитячі творчі роботи, виконані в будь-якій техніці та будь-якому жанрі образотворчого мистецтва, що за тематикою є ілюстраціями обраних авторами статей Конституції України.
  2.2. Роботи можуть бути виконані персонально або колективами.
  2.3. Роботи, надані на Виставку, повинні відповідати принципам та правилам академічної доброчесності відповідно до ст. 42 Закону України «Про освіту» та не містити плагіату, самоплагіату в будь-якій формі, в тому числі не доброчесного запозичення ідей, сюжетів тощо з мережі Інтернет. Роботи, що не відповідають принципам академічної доброчесності, на виставку не приймаються.
  2.4. Розмір роботи – формат А4. Роботу необхідно сфотографувати та надіслати із заявкою (форма додається) до 22 червня 2022 року на електронну пошту: obrazpalac1935@gmail.com
  2.5. Файл зі світлиною роботи повинен бути підписаний: назва роботи; прізвище, ім’я, вік виконавця; назва закладу освіти.

З А Я В К А
на участь в обласній виставці-акції «Ілюстрована Конституція України»


(повна назва закладу освіти)
1. № з/п
2. Назва роботи
3. № статті Конституції України, що ілюструється
4. П.І. автора
5. Вік автора
6. Назва гуртка
7. Район, місто/селище/село
8. Повна назва закладу освіти
9. П.І.Б. керівника

Ім’я файлу заявки обов’язково має містити повну назву закладу освіти.

Дорогі друзі!
Запрошуємо вас взяти участь в обласній акції “Я люблю тебе, тато!” до Міжнародного дня батька.
Тато – це наша сила і захист, турбота і відповідальність, надійність і впевненість. Для донечки тато – це сильні руки, які можуть піднести аж до неба, та міцні обійми, в яких почуваєшся захищеною. Для сина тато – це вимогливість і мудра суворість, приклад витривалості та володіння собою. Для кожного з нас тато – це прийняття у спадок життєвих принципів і цінностей, наша віра в перемогу та мирне життя в Україні.
Пропонуємо привітати наших татусів зі святом!
Запиши відеолистівку, намалюй портрет або зроби цікаву фотографію зі своїм татом.
Привітання завантажуй на сторінку у Фейсбук з хештегом
#палацакціяятебелюблютато
Обов’язково зазнач своє ім’я та назву закладу освіти.
Кожна робота – це наша любов та повага для всіх татусів України!
Акція триватиме до 20 червня 2022 року

Акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

14 травня 2022 року планувалося проведення обласної військово-патріотичної Акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

Враховуючи обставини, що склалися, повідомляємо, що термін проведення Акції перенесено на осінь 2022 року. Учнівські роботи просимо надсилати на електронну адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» stkharkov@ukr.net до 01 жовтня 2022 року. Про остаточні терміни та формат проведення Акції буде повідомлено додатково.

Слобожанські дзвони Перемоги

КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості”
запрошує взяти участь в обласній акції до Міжнародного дня захисту дітей!
Пропонуємо об’єднатися та мовою образотворчого, вокального, театрального, хореографічного, фото-, відеомистецтва голосно заявити всьому світу: “Діти України мають право на щасливе, мирне дитинство!”
Завантажуйте свої роботи на сторінках у Фейсбук з хештегом
Обов’язково зазначте своє ім’я та назву закладу освіти.
Акція триватиме до 2 червня 2022 року!

Дорогі друзі!

КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує взяти участь в обласному флешмобі “Вишиванка – генетичний код нації”!
Вишиванка – це наша ідентичність, автентичність, наш код нації. Зі знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.

Ми запрошуємо всіх, хто любить Україну, хто пишається тим, що народився та живе в найкращій країні, всіх, хто береже і продовжує традиції українського народу, приєднатися до яскравого і водночас душевного флешмобу “Вишиванка – генетичний код нації”

Пропонуємо одягнути свою улюблену вишиванку, зробити найкращу фотосесію або відеозапис з привітанням, або записати з друзями дефіле в вишиванках та завантажити свою творчість на сторінку в ФБ з хештегом #палацфлешмобдоднявишиванки
Флешмоб триватиме до 31 травня!

 

 

Обласна акція «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ ПРОТИ ВІЙНИ!»

Дорогі друзі!
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошує вас взяти участь у обласній акції до Дня пам’яті та примирення “Діти Харківщини проти війни!”
Війна зруйнувала наше мирне життя, але не знищила нас і нашу любов до України. Навпаки, вона зробила нас сильними та мужніми. Вона укріпила в нас віру. Вона наділила нас сміливістю. Вона вселила в нас впевненість. І ми здатні голосно сказати всьому світу – «НІ ВІЙНІ!»
Створи свій МЕСЕДЖ (це може бути плакат, малюнок, вірш, проза, пісня, танок тощо) додай до нього свої почуття, любов до країни, велику вдячність захисникам, а ще свою впевненість в перемогу та скажи всьому світу «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ ПРОТИ ВІЙНИ!»
Завантажуй свій МЕСЕДЖ на свою сторінку в ФБ з хештегом #палацдітихарківщинипротивійни та приєднуйся до акції!
Обов’язково зазнач своє прізвище та ім’я, вік, назву закладу освіти!
Акція триватиме до 15 травня.

Обласна акція “Писанка МИРУ!”

Дорогі друзі!
КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” запрошуємо вас взяти участь у обласній акції “Писанка МИРУ!”
Кожен із нас має велику любов до своєї країни, кожен із нас бажає миру Україні, кожен із нас здатен до ВЕЛИКОДНЯ створити свою писанку миру, в яку кожен із нас додасть свою силу і віру в перемогу!
Створи свій символ миру. Розфарбуй писанку, сфотографуй її та завантаж на свою сторінку у Фейсбук із хештегом #Палацписанкамиру2022
Акція триватиме до 1 травня!

І (територіальний) тур обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2022 року

На виконання обласної програми розвитку освіти “Новий освітній простір Харківщини” на 2019-2023 роки, відповідно до Положення про обласний конкурс “Кращий вихователь Харківщини” (зі змінами), наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 14.01.2022 року №4, з метою творчості та педагогічної ініціативи вихователів закладів дошкільної освіти Донецької територіальної громади
21 лютого стартує І (територіальний) тур обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2022 року за номінаціями:
“Вихователь груп загального розвитку”
“Вихователь груп компенсуючого типу”
“Досвідчений вихователь”
Конкурс буде проведено у ІІІ етапи.
І (теоретичний) етап Конкурсу розкриває рівень теоретичної підготовки педагогічних працівників :
– виконання учасниками за номінаціями протягом 60 хвилин контрольної роботи, яка дозволяє виявити рівень їхніх знань із теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології.
– оцінювання педагогічних портфоліо учасників.
ІІ (методологічний) етап Конкурсу розкриває сутність та складові досвіду роботи педагогічного працівника:
– презентація учасником власного професійного досвіду.
ІІІ (практичний) етап Конкурсу розкриває рівень професійної майстерності педагога:
– оцінювання відеозапису та самоаналізу учасником проведеного заняття, що демонструє практичні навички професійної діяльності згідно з особливостями номінації та педагогічним досвідом.