Вчитель року

«Учитель року»: визначено номінації конкурсу на 2024-2028 роки.
🇺🇦Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ📌 https://mon.gov.ua/…/pro-zatverdzhennya-grafika…, яким визначено номінації, у яких будуть проводити Всеукраїнський конкурс «Учитель року» в найближчі п’ять років.
Нагадаємо, що в 2023 році конкурс відбувався в номінаціях «Захист України», «Основи здоров’я», «Фізкультура» і «Початкова освіта».

«Учитель року»: завершився обласний етап конкурсу

У січні-лютому проводився обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» у чотирьох номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта», «Фізична культура». У випробуваннях Конкурсу, що з огляду на безпекову ситуацію пройшли у дистанційному форматі, взяли участь 7 педагогів Донецької селищної територіальної громади.

4 педагоги стали учасниками ІІ (фінального) етапу та гідно представили освітянську спільноту громади  на обласному рівні, пройшли насичений шлях змагань та продемонстрували професійну компетентність, методичну майстерність, знання дитячої психології, педагогічні знахідки й родзинки.

Участь у конкурсі, без сумніву, є корисним та пізнавальним щаблем до самовдосконалення не лише для кожного конкурсанта, але і членів фахового журі, які, оцінюючи, намагалися розгледіти не тільки професійні якості вчителя, але і його щиру самовіддачу дітям.

Відділ освіти Донецької селищної ради висловлює щиру подяку педагогічним й учнівським колективам закладів загальної середньої освіти громади.

Бажаємо успіхів, оптимізму, миру та єднання, нових творчих злетів і професійних надбань!

Разом до перемоги!

🇺🇦🧑‍🏫Протягом 16 – 20 січня 2023 року відповідно до Умов і Порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» та плану-графіка відбулися конкурсні випробування І (відбіркового) етапу першого туру конкурсу «Тестування», «Практична робота» в усіх номінаціях:«Основи здоров’я»,«Початкова освіта»,«Фізична культура»,«Захист України».
24.01.2023 було визначено учасників/учасниць ІІ (фінального) етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у всіх номінаціях.
До другого (фінального) етапу ввійшли 4 педагоги Донецької селищної територіальної громади:
🧑‍🏫 Марія ШЕНДРИК, вчитель Донецького ліцею N2 (номінація “Початкова освіта”)
🧑‍🏫 Наталія КОЛЕСНИК, вчитель Шебелинської гімназії ( номінація “Основи здоров’я”)
🧑‍🏫 Оксана ТЕПЛОВА, вчитель Донецького ліцею №1 ( номінація “Фізична культура”)
🧑‍🏫 Олександр ДУПЛІЙ, вчитель П’ятигірського ліцею (номінація “Фізична культура”)
Вітаємо та бажаємо успіхів у наступних конкурсних випробуваннях: «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Урок».

Вітаємо з успішною реєстрацію!

Попри складні умови військового року 7 педагогів Донецької селищної територіальної громади гідно представлять свої освітні заклади на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2023»
Конкурс проводиться з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників.
☝️Цьогоріч передбачається два тури його проведення в такі терміни:
Перший тур відбуватиметься на регіональному рівні у січні – лютому 2023 року, всеукраїнський тур заплановано на квітень – травень 2023-го.
Вітаємо учасників І (обласного) туру з успішною реєстрацією в таких номінаціях:
🧑‍🏫«ПОЧАТКОВА ОСВІТА»
🔹Олена КРИШНЯ – учитель Андріївського ліцею №1
🔹Марія ШЕНДРИК – учитель Донецького ліцею №2
🔹Наталія ХМЕЛЕВСЬКА – учитель Шебелинської гімназії
🧑‍🏫«ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»
🔹Ірина МОЗГОВА – учитель Андріївського ліцею №1
🔹Оксана ТЕПЛОВА – учитель Донецького ліцею №1
🔹Олександр ДУПЛІЙ – учитель П’ятигірського ліцею
🧑‍🏫«ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я»
🔹Наталія КОЛЕСНИК – учитель Шебелинської гімназії
Шановні педагоги!
Бажаємо Вам плідно підготуватися до участі в конкурсних випробуваннях! Бажаємо успіхів та професійних перемог!🏆
      
Нормативні документи щодо підготовки до проведення першого турe всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (зі змінами), у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 р. № 370, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2021 р. №941 наказу Міністерства освіти і науки України від 19.10.2022 №930 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», Умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», затверджених рішенням центрального організаційного оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» (протокол № 01 від 26.10.2022), перший тур конкурсу проводиться в дистанційному форматі.

Дотримуючись нормативних документів і Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» (у новій редакції http://surl.li/ajrmd), звертаємо увагу на такі особливості та зміни в цьому навчальному році:

1. Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» єдине для всіх і передбачає два тури його проведення в такі терміни:

Перший тур – протягом січня – лютого 2023 року (орієнтовна дата початку конкурсу 10 січня 2023 року);

Другий всеукраїнський тур – квітень – травень 2023 року.

2. Для проведення першого туру конкурсу утворюються організаційний комітет і журі в кожній номінації, які затверджуються наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної воєнної адміністрації «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

3. Умови конкурсу та випробування першого туру розроблені центральним оргкомітетом. Порядок, графік проведення конкурсу розробляються оргкомітетом першого туру та затверджуються протоколом першого засідання оргкомітету.

4. Педагогічний стаж учасника Конкурсу має бути не менше 3-х років на дату реєстрації на конкурс. Учитель може брати участь у будь-якій номінації, незалежно від фаху, але за умови викладання цього предмета не менше 3-х останніх років.

5. Основним місцем роботи учасників конкурсу має бути заклад загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти або заклад обласного підпорядкування.

6. Учасники проходять електронну реєстрацію, яка є обов’язковою для всіх!

Для участі в першому турі конкурсу педагогічним працівникам необхідно особисто зареєструватись у період із 28 листопада до 12 грудня 2022 року на офіційній сторінці Конкурсу в розділі «Реєстрація учасників «Учитель року – 2023» https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2023/reyestraciya-uchasnikiv-2023 та до 13 грудня 2022 року (включно) подати до організаційного комітету першого туру конкурсу інформаційну картку учасника конкурсу (https://docs.google.com/document/d/1-4iEN14v6qbJEC8hi2ylmZ9xSuDMbvin/edit ) на e-mail Центру громадянського виховання (nova_gromada@ukr.net – тема листа Учитель року – 2023 Номінація «….» Прізвище Ім’я).

Посилання на офіційну сторінку всеукраїнського конкурсу “Учитель року”.

Випробування 2022

Орієнтовний план відеорезюме

Інформаційна картка учасника 

 

Стартувала реєстрація на конкурс “Учитель року – 2022”

Почався Всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2022”.

Прочитати умови конкурсу та зареєструватися можна на сайті МОН. Подати заявку можна до 31 жовтня.

Конкурс відбудеться в чотирьох номінаціях:

  • біологія;
  • інформатика;
  • мистецтво;
  • основи правознавства.

Усього будуть два тури – в очному й дистанційному форматах. Плануються такі випробування:

  • Майстер-клас;
  • Методичний практикум (не для номінації “Мистецтво”)
  • Практична робота;
  • Тестування;
  • Урок;
  • Творча робота (лише для номінації “Мистецтво”).
У 2021–2022 навчальному році Конкурс «Учитель року» відбудеться за номінаціями: «Біологія», «Інформатика»,«Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства». Основною зміною в положенні є проведення Конкурсу в два тури:
– перший – обласний (січень-лютий 2022р.)
– другий – заключний,на загальнодержавному рівні (березень-квітень 2022р.)
У першому турі Всеукраїнського конкурсу візьмуть участь 3 педагоги громади:
В номінації «Біологія»🌿:
Луценко Світлана Михайлівна, учитель біології Донецького ліцею №1;
Обізна Ольга Євгенівна, учитель біології Пришибського ліцею.
В номінації «Інформатика»💻:
Дмитрієва Катерина Валеріївна, учитель інформатики Донецького ліцею №2.
Упевнені, що учасники гідно пройдуть усі конкурсні випробування, представлять творчі досягнення, ефективні інноваційні технології, обміняються ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів.
Нехай участь у конкурсі надихає на творчі пошуки, додає віри в те, що кожний новий день буде плідним у творчому злеті!
Бажаємо успіхів та перемоги!