МАН

Наказ МОН України №1173 Про проведеня Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 2022 н.р

Наказ МОН №147 Правила-МАН-2021

Наказ ДНІО -№-157-від-12.11.21-Про-провед.-Всеукр.-конкурсу-захисту-МАН-у-2021-2022-н.р

Наказ відділу освіти №188-ОД від 21.12.2021 Про направлення та складу команди для участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

Інформація про результативність

Протоколи І (територіального етапу)   

Інформація про умови 2021/2022 навчальний рік

Інформація-про-умови-МАН-2021-2022

Система оцінювання 2021/2022 навчальний рік

Програма Конкурсу складається з таких розділів:

Наукова-конференція

Заочне-оцінювання

Постерний-захист-1 

Максимальна сумарна оцінка за участь у всіх розділах програми Конкурсу становить
100 балів:

№ з/п Розділ програми Конкурсу Максимальна сума балів
1 Заочне оцінювання дослідницьких робіт 20
2 Постерний захист 45
3 Наукова конференція 35
Усього: 100

Перше місце може визначатися, якщо учасник набрав 85 і більше балів.

Друге місце може визначатися, якщо учасник набрав 80 і більше балів.

Третє місце може визначатися, якщо учасник набрав 75 і більше балів.

При рівності сум балів декількох учасників місця визначаються з урахуванням підсумків постерного захисту.

Інформація про учасників 2021/2022 навчальний рік

Списки учнів, роботи яких представлені до участі в конкурсі-захисті

Наукові відділення:

Математика-32-

Історія-97-

Екологія-та-аграрні-науки-66-

Філософія-та-суспільствознавство-79-

Про результати участі команди Харківської області у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022 році

З 10 червня по 10 липня 2022 року в режимі онлайн відбувся ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Незважаючи на надзвичайно складні умови сьогодення, було успішно організовано подання робіт та супровід учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.Команду Харківської області представив 61 учасник. За результатами участі 11 учасників нагороджені золотими медалями, 14 – срібними, 19 – бронзовими. Ефективність виступу команди склала 72% (2021 р. – 67%, 2020 р. – 59%).
Серед 5 учнів із закладів загальної середньої освіти сільської місцевості, які увійшли до складу команди області, 4 стали переможцями (Комунальний заклад «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області», Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Безлюдівської селещної ради», Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської міської ради Харківської області, Андріївський ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області).
У межах проведення конкурсу-захисту відбулися також освітні заходи для педагогічних працівників та наукових керівників, зокрема семінар-практикум «Особливості організації освітнього процесу в закладах освіти в умовах воєнного стану», участь у якому взяли 6 педагогів Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

Цьогоріч у фіналі науково-дослідницький проєкт “Український народний традиційний костюм Слобожанщини ХІХ- поч.ХХ ст.” Євгена КУЛИКА, учня 9 класу Андріївського ліцею №1 посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН України.
Щиро вітаємо Євгена та наукового керівника Вікторію ГРИЦЮТУ з перемогою
Дякуємо, що гідно представили освітній заклад нашої громади на всеукраїнському конкурсі. Зичимо й надалі наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей!
Пишаємося нашим юним дослідником!
Долучитися до церемонії можна за посиланням 
                                           
                     

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році,який відбувся в змішаному режимі (очному, заочному та дистанційному).

Проведення ІІ етапу конкурсу-захисту було організовано у 69 секціях 12-ти наукових відділень. На розгляд журі було подано 771 дослідницька робота учнів-переможців районних (міських) етапів, з них 5 – учнів закладів загальної середньої освіти Донецької громади.

Інтелектуальні знання та наукові здобутки учасників ІІ етапу конкурсу-захисту оцінювали понад 180 педагогічних та науково-педагогічних працівників із 19-ти закладів вищої освіти, 6-ти науково-дослідних і профільних установ Харківщини.
За підсумками конкурсу-захисту учасники та переможці отримають дипломи та посвідчення кандидатів і дійсних членів Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

До участі у ІІІ (фінальному) етапі конкурсу-захисту, який відбудеться у червні цього року, рекомендовано дослідницький проєкт Евгена КУЛИКА,учня 9 класу Андріївського ліцею №1 який буде представляти команду Харківської області на найбільшому інтелектуальному змаганні України в секції “Етнологія”, відділення “Історії”.

Від щирого серця вітаємо Євгена з виходом до фіналу та усіх учасників закладів освіти нашої громади! Висловлюємо глибоку подяку батькам, педагогічним працівникам, які опікуються вашою підготовкою, залучають вас до науково-дослідницької діяльності. Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!