3 КВІТНЯ ‒ СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В НМТ
Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.

НМТ–2023: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
Тестування проходитиме у дві сесії:
- основна: 5 червня – 23 червня;
- додаткова: 11–24 липня.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.
До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).
У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.
Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.
Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З ФІЗИКИ
Відсьогодні потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Зауважимо, що інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.
Також для тих учасників, у яких наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном, демонстраційний варіант тесту доступний за посиланням. Достатньо лише завантажити файл на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.
Під час реального тестування у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер рекомендуємо працювати над завданням з опертям на них.
Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результати тестування з цього предмета.
Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію.
Очікуйте на демонстраційні варіанти завдань із інших предметів третього блоку НМТ: орієнтування в складності та розподілі завдань (зауважимо, що реальний тест не буде складнішим за демонстраційний варіант), визначення тем, які ще видаються вам складними, та тренування виконувати завдання в межах відведеного часу допоможе вам зупинити свій вибір на одному з предметів та, звісно, краще підготуватися до реального тестування.

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
Потенційні учасники мають змогу пройти тест в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту.
Отже, тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин. Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6–32) й охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.
Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета.
Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із демонстраційним варіантом тесту з історії України на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.
Додатково зауважимо, що на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці «Підготовка до тестів» розміщено тренажер з історії України, метою якого є допомогти всім, хто готується до тестування з цього предмета, запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток та тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій.
Нагадуємо: УЦОЯО вже підготував демонстраційні варіанти завдань з обох предметів обов’язкового блоку НМТ: 28 лютого на нашому сайті було розміщено демонстраційний варіант завдань з української мови, а 4 березня ー з математики.
Стежте за новинами на нашому сайті ー поступово буде оприлюднено демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ.

НМТ-2023: демонстраційні тести з української мови та математики
Повідомляємо, що фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти підготовлено демонстраційні варіанти завдань з обов’язкового блоку предметів національного мультипредметного тесту (НМТ) – української мови та математики.
Ознайомитися з демонстраційним варіантом НМТ у форматі PDF можна на сайті Українського центру якості освіти за наведеними нижче посиланнями:
Онлайновий варіант тесту розміщено на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:
Звертаємо Вашу, що за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант тесту аналогічний завданням вступних випробувань, однак онлайновий тестувальник має інший інтерфейс. Після завершення тестування можна буде ознайомитися з результатом його виконання.
Для виконання тесту з математики можна скористуватися довідковими матеріалами: https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/04/ZNO_Math_dovidkovy-materialy.pdf
Фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти продовжується робота з підготовки демонстраційних варіантів тестів за іншими блоками, що будуть оприлюднені не пізніше травня 2023 року.
Пропонуємо поширити цю інформацію серед вчителів української мови та математики з метою підготовки учнів 11 класів до НМТ-2023.

Про проведення онлайн-тестування учнів 11 класів з української мови, математики, історії України
До уваги
керівників закладів загальної середньої освіти!
Повідомляємо, що з 07 по 16 березня 2023 року в межах регіонального моніторингового дослідження готовності учнів 11 класів до національного мультипредметного тесту відбудеться онлайн-тестування одинадцятикласників за завданнями ЗНО минулих років з української мови, математики та історії України.
Онлайн-тестування здійснюватиметься з використанням відповідних Google Форм за наведеними нижче посиланнями:
Після проходження онлайн-тестування учні матимуть можливість оцінити свій рівень готовності до виконання завдань НМТ-2023 з української мови, математики, історії України, ознайомившись із правильними відповідями.
Результати дослідження будуть використані у матеріалах вебконсультації для директорів/заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО, учителів-предметників за темою «Підготовка випускників ЗЗСО до НМТ-2023: проблеми та завдання» у травні 2023 року, а також включені до електронного видання за підсумками регіональних досліджень «Аналіз якості освітньої діяльності в закладах дошкільної та загальної середньої освіти в сучасних умовах» у ІІІ кварталі 2023 року.
Більш детально про особливості проведення онлайн-тестування учнів 11 класів можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/fcplp
Пропонуємо взяти участь у онлайн-тестуванні учням 11 класів закладів освіти-учасників регіональних моніторингових досліджень та всім бажаючим.
