Відділ освіти Донецької селищної ради інформує
В межах другого етапу щорічного національного Тижня безпеки дорожнього руху, ініціатив, покликаних популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед дітей та молоді, з метою підвищення безпеки дорожнього руху в період дії воєнного стану, зниження аварійності на вуличній дорожній мережі, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей, з 13 по 17 листопада, в закладах освіти Донецької селищної територіальної громади класними керівниками були проведені тематичні онлайн -уроки, конкурси малюнків та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Заняття проходили також у новостворених класах безпеки за участю поліцейський Донецької громади.
Упевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху.
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700483468760-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700483474324-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700483513108-769x1024.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700483517088-678x1024.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700483523086-558x1024.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700483532835-768x1024.jpg)