В Андріївському ліцеї №2 відкрили клас «Захист України»- це сучасний навчальний простір, який оснащений тематичними навчально-наочними засобами та комп’ютерною технікою. Заплановано, що у новоствореному класі будуть проведені навчальні тренінги для вчителів та молоді, які допоможуть виховати наших дітей у військово-патріотичному дусі, в любові до рідної землі, підготувати гідну зміну, патріотів та справжніх воїнів.
⠀Довідка: протягом року Донецька селищна рада виділяє кошти на облаштування кабінетів «Захист України». У 2024 році заплановано обладнати заклади загальної середньої освіти мультимедійними лазерними тирами.
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1024x768.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-1024x768.jpg)