Відділ освіти Донецької селищної ради інформує 139 ноутбуків закупили у заклади освіти громади
Заклади дошкільної та загальної середньої освіти укомплектовано сучасним комп’ютерним обладнанням. З місцевого бюджету виділили кошти у сумі 3080,101 тис. грн. Ноутбуки вкрай необхідні для проведення онлайн-уроків та занять. Переважна більшість педагогічних працівників працює з власною технікою. Нові ноутбуки дадуть можливість працівникам освіти якісніше проводити навчання і забезпечити зручності дистанційної освіти.
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01_09-12-05-768x1024.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01_09-02-43-1024x809.jpg)