Проєкт «Єдині»:28 днів підтримки у переході на українську мову завершив свою роботу в Донецькому ліцеї №2
04 січня завершився вже третій в Донецькій громаді безкоштовний курс підтримки переходу на українську мову “Єдині”. У розмовному клубі Донецького ліцею№2 усі учасники отримали підтримку однодумців та спільними зусиллями подолали мовний бар’єр.
Андріївський ліцей №1 приймає естафету проєкту ” Єдині”. Тож долучайтеся!
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-c5f68d714c5468ce2a84ee474df1e25c-v-1024x473.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-2c79249b182e315afd54a9f67d6eab6f-v-1024x473.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-5b11e093ca3c4bfae73177c9c90583bb-v-1024x473.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-91c68a7445677133ae373407420738d2-v-1024x473.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-660b9f0cab31e0ac0a48e0f426581047-v-1024x473.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-b7266559ff055447230a1d90bf7b30ec-v-1024x610.jpg)
![](https://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img-85f91227fed2058bf5241e58e1abd3d9-v-1024x841.jpg)