Єдиний урок інформування
В рамках Всеукраїнського тижня права у закладах освіти пройшов Єдиний урок інформування.
10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.
З нагоди цієї події у закладах освіти Донецької територіальної громади пройшов Єдиний Всеукраїнський урок на тему «Права людини».
Учні були ознайомлені з історією розвитку прав людини у світі та правами які мають діти у нашій державі згідно Конвенції ООН про права дитини, яка з 1991 року є частиною національного законодавства України.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-15-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-13-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-10-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-8-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-9-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-7-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-5-300x225.jpg)