«Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять …»
14 грудня, в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити та обмежити руйнівну силу найбільшої техногенної катастрофи.
Напередодні цієї дати у закладах освіти відбулися інформаційно-просвітницькі заходи: єдині виховні години, інформаційні зустрічі, тематичні заходи за участю учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, перегляд та обговорення документального фільму «Чорнобильська катастрофа: герої – ліквідатори», бесіди, виставки.
Вшановано пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Низький уклін Вам, наші ліквідатори!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/266323233_252908840244884_9069831087774235618_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/267443060_252908676911567_3274041513710138927_n-270x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/267106266_252908713578230_6674368770815665905_n-300x161.jpg)