Навчально-тренінгові заняття з теми «Вибухонебезпечні та невідомі предмети”
15 грудня 2021 року у Донецькому ліцеї №1 було проведено профілактичні бесіди та навчально-тренінгові заняття з теми «Вибухонебезпечні та невідомі предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечного або підозрілого предмету».
З учнями початкових класів працювала інженер з охорони праці Стасенко О.Ю., медична сестра нашого ліцею Сауленко К.І. розглядала порядок дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій зі старшокласниками.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268250353_253349953534106_584519482261939065_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/266377276_253349910200777_1871283256978739847_n-1-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268797185_253349990200769_2322637597739337465_n-300x225.jpg)