ІІІ (обласний)етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
28 січня 2022 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якій взяли участь 4 учнів Донецької громади: КУЛИК Євген та ТКАЧОВ Данило, учні 9-10 класів Андріївського ліцею #1, ДИМАР Захар, учень 9 класу Донецького ліцею #1 та ПИВОВАР Станіслав, учень 10 класу Донецького ліцею #2.
Дякуємо за участь, успіхів та перемог!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272896655_279281544274280_1139819315540435184_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272894424_279281507607617_1955746910927014670_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272880810_279281480940953_9210456315693588151_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272948872_279281450940956_7661760910509370528_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272776148_279281414274293_5583568463138285059_n-300x225.jpg)