І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край , в якому я живу»
З метою виховання у дітей та молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, сприяння збереженню історичної пам’яті, удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи у закладах освіти 21 січня 2022 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» було проведено І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край , в якому я живу».
За результатами відбору на конкурс від Донецької територіальної громади були запрошені Жеребний Юрій, учень 11 класу Донецького ліцею №1 та Світличний Дмитро, учень 10 класу Андріївського ліцею №1, які посіли ІІ місця, учениця 9 класу Донецького ліцею №2 Серік Ангеліна,яка посіла ІІІ місце в Конкурсі. Усі учасники нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів».
Вітаємо переможців!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272777109_279287214273713_4755347240484263104_n-169x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272769667_279287187607049_9167586898570234666_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272798933_279287244273710_2771573365752247037_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272786648_279287277607040_4423306398259603362_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272928376_279287304273704_2004993910690638865_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272856064_279287364273698_4119818189942997559_n-209x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272854076_279287337607034_415455012173772783_n-225x300.jpg)