ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
02 лютого 2022 року в дистанційному режимі за Google формою у форматі відео-конференції за допомогою сервіса “Google Meet” відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
До участі були запрошені учні-переможці ІІ (районного) етапу громади: КУЛИК Ярослав, учень 8 класу та БАРДАКОВ Іван, учень 10 класу Донецького ліцею №1
Дякуємо за участь! Чекаємо на результати!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272840948_281931847342583_7990829897163950386_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272829195_281931814009253_5224190721686915557_n-1-225x300.jpg)