«Цивільний захист у кожний клас»
Сьогодні майбутні випускники Донецького ліцею №1 побували в гостях в Національному університеті цивільного захисту України
Захід відбувся у межах проєкту «Цивільний захист у кожний клас», ініційованого Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації. Учні відвідали кафедри факультету пожежної безпеки.
Науково-педагогічні працівники університету ознайомили із правилами пожежної безпеки, алгоритмом дій громадян під час виникнення пожежі; учні дізналися про автоматичні системи виявлення та гасіння пожежі, які повинні бути у закладах освіти, було продемонстровано роботу систем пожежної сигналізації, установок пожежогасіння та новітніх технічних засобів, які впроваджуються у діяльність аварійно-рятувальних підрозділів.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272887619_281933220675779_947835122081400922_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272898936_281933174009117_4760870982543218773_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272997166_281933100675791_6099356892926657751_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272988735_281933070675794_4290237731743584833_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272844743_281933044009130_493715185676901837_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272996610_281933010675800_8009515233063690200_n-300x225.jpg)