ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
З 05 лютого 2022 року ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України буде проходити в режимі онлайн (лист Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22; протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 27.01.2022 № 1).
05 та 06 лютого 2022 року ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту МАН відбудеться у відділенні “Екології та аграрних наук” за секціями: «Валеологія», «Екологія», «Агрономія»![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Постерний захист та наукова конференція відбудуться з використанням платформи Skype.
Щиро вітаємо БАБИЧ Ольгу, ученицю 9 класу Донецького ліцею #2 (науковий керівник, вчитель біології БУНІНА Лариса Олександрівна), яка достойно презентувала результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції у секції “Агрономія”
Дякуємо за участь та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272928482_283755700493531_722207357320415108_n-212x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273288049_283755650493536_5488112743030534267_n-300x225.jpg)