Турнір з волейболу «Спортивна зима»
Сьогодні на базі Андріївського ліцею №1Донецької селищної ради відбувся турнір з волейболу «Спортивна зима» серед збірних команд юнаків закладів загальної середньої освіти Донецької територіальної громади.
За підсумками змагань та рішенням суддівської колегії призові місця у турнірі з волейболу «Спортивна зима» серед збірних команд юнаків закладів загальної середньої освіти посіли:
І місце – команда Пришибського ліцею;
ІІ місце – команда П”ятигірського ліцею;
ІІІ місце – команда Донецького ліцею №2
Команди, які посіли призові місця будуть нагороджені грамотами відділу освіти Донецької селищної ради.
Щиро дякуємо нашим спортсменам за виступ, бажаємо міцного здоров’я та всіляких успіхів у навчанні!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273532250_287222010146900_776653339792945055_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273579828_287221960146905_2896720230732101161_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273328684_287221906813577_4006302129093514054_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273501450_287221813480253_4707132702783932100_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273448966_287221703480264_3546810130605362224_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273641993_287221576813610_2115395701748018054_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273237231_287221530146948_468283735530397021_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273390593_287221456813622_8944689532046721441_n-300x225.jpg)