ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
10 лютого 2022 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в дистанційному форматі.
До участі були запрошені учні – переможці ІІ (районного) етапу олімпіади: КУЛИК Євген, учень 9 класу Андріївського ліцею №1, БАБИЧ Ольга, учениця 9 класу Донецького ліцею №2 та КОРОБКА Лідія, учениця 10 класу П’ятигірського ліцею.
Дякуємо за участь та бажаємо успіхів!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273555906_286656356870132_6837603890137177994_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273052804_286656530203448_4324878067537455178_n-300x142.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273440279_286656500203451_3113343120869961475_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273424971_286656470203454_3900637218429740605_n-300x262.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273714342_286656413536793_1883055699005521390_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273052804_286656530203448_4324878067537455178_n-300x142.jpg)