Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується…
День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента.
День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Герої не вмирають. Вони – у наших серцях. Героям – слава!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274155461_291398436395924_3286407459182334377_n-1-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273958082_291398536395914_3473135141700087234_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274190101_291398503062584_2566814778460085881_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273827415_291398466395921_8945601789644177608_n-300x225.jpg)