ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
19 лютого 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в дистанційному режимі за Google формою у форматі відео-конференції за допомогою сервіса Zoom.
До участі були запрошені учні – переможці ІІ (районного) етапу олімпіади громади: ТІТОВ Артем, учень 10 класу Андріївського ліцею №1 та НАЗАРЕНКО Любов, учениця 10 класу Донецького ліцею №1.
Програмою олімпіади було передбачено два тури: теоретичний і практичний. Дівчатка з 10 класу пошили “Органайзер для мандрівок з декором”,хлопці виготовили “Малку (копір кутів)” (10 клас)
По закінченню виконання комплексної роботи учасники презентували зроблений
виріб на камеру.
Вироби, що спроєктовані та виготовлені на олімпіаді надіслані в м. Харків.
Олімпіада з трудового навчання є складною в порівнянні з іншими шкільними змаганнями. Діти повинні показати не тільки знання, а й навички роботи з інструментами й обладнанням, уміти розрахувати матеріали та час, бути мобільними, представляти свою роботу.
І найголовніше – не боятись експериментувати.
Дякуємо всім за активну участь! Тримаємо кулачки та сподіваємося на перемогу !
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274256423_292128492989585_4647829985294956914_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274326742_292128449656256_6227204532195759072_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274247004_292128419656259_1183560353820439625_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274249282_292128389656262_2503168222717910978_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274253898_292128346322933_6483406434187641318_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274296539_292128312989603_4852140927777975885_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274363235_292128266322941_5548499526735970025_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274267125_292128229656278_6270843468339079742_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274352908_292128202989614_7840761554166213814_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274276742_292128169656284_2904235552058297620_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274334621_292128132989621_3322995481144946402_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274336212_292128102989624_4938062035689965105_n-245x300.jpg)