Зустріч з футбольним тренером
22 лютого в Андріївському ліцеї відбулась мотивуюча зустріч із футбольним тренером команди «Валькірії» Володимиром Чаговцем та учениць 1-4 класів. Спершу директор ліцею Світлана Чаговець представила вихованцям тренера та його команду дівчат- футболісток.
Метою зустрічі було заохотити юних вихованців до занять спортом, продемонструвати дітлахам , наскільки важливим є фізичний розвиток для підростаючого покоління. Для когось – це спосіб підтримувати себе в гарній фізичній формі, а хтось здатний перетворити захоплення спортом в низку перемог і досягнень, стати приводом для гордості цілої нації, та гідно представляти Україну на світовому рівні.
Діти мали змогу переглянути разом з гравцями відео фрагменти найцікавіших моментів гравців команди «Валькірії» . Дівчата проявили себе активним та охоче ставили питання про тренувальний процес та шляхи досягнення успіху в спорті, а успіх є, свідченням цього є кубки, які отримала команда «Валькірії» за здобуті перемоги.
Щиро сподіваємося , що команда «Валькірії» в найближчий час поповниться новими юними спортсменами.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274283125_140106405161289_1803170107064661927_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274012613_140106588494604_7312877768321348146_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274238602_140106561827940_5029856772725073869_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274362738_140106531827943_7286006512476321946_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274299669_140106501827946_1056918205755234599_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274032052_140106471827949_1371139968118697166_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274045176_140106438494619_6078767020313048548_n-300x225.jpg)