Учні нашої громади — серед переможців обласного фестивалю цифрової творчості!
У лютому–травні 2026 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» провів щорічний обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області. Це масштабна творча подія, яка об’єднує талановиту учнівську молодь у сфері медіа та інформаційних технологій, розкриває їхні здібності та підтримує розвиток сучасної цифрової освіти.
Фестиваль проходив за актуальними й змістовними темами — від історії Харкова та Чорнобильської трагедії до постатей Івана Франка і Лесі Українки, а також розвитку фотографії як мистецтва фіксувати мить.
І ми з гордістю вітаємо наших переможців!
І місце у номінації «Відеомонтаж / телерепортаж»
— Гліб Бєлєвцов, учень 3 класу Донецького ліцею №1, учитель — Сорока О.Г.
ІІІ місце у номінації «Презентація»
— Діана Фукарова, учениця 7-Б класу Донецького ліцею №1, учитель — Овчиннікова І.М.
— Кіра Чергінова, учениця 5-А класу Донецького ліцею №1, учитель — Романенко З.М.
Щиро вітаємо учнів та їхніх наставників! Бажаємо нових ідей, натхнення та ще більших досягнень!
















