У непростих реаліях сьогодення, коли кожен день сповнений хвилювань, відповідальності та емоційного напруження, особливо важливо знаходити час для турботи про власне ментальне здоров’я.

У П’ятигірському закладі дошкільної освіти відбувся тренінг «Намалюй свій настрій» із використанням елементів арттерапії. Захід став справжнім простором емоційного розвантаження, підтримки та щирого спілкування.

Через творчість учасники мали можливість висловити свої почуття, знизити внутрішню напругу, відчути емоційну рівновагу та наповнитися позитивними емоціями

Арттерапевтичні вправи допомогли не лише відновити внутрішній ресурс, а й сприяли згуртуванню колективу, зміцненню довіри, взаєморозуміння та підтримки між колегами

Такі зустрічі вкотре нагадують: піклування про психологічне благополуччя є важливою складовою нашої стійкості, професійної діяльності та щоденного життя.

Щиро дякуємо всім учасникам за відкритість, щирість, активність і теплу атмосферу