У закладах дошкільної освіти Донецької громади розпочалася пора випускних свят — особливих, хвилюючих і незабутніх подій для дітей, батьків та педагогів.
У Донецькому закладі дошкільної освіти відбулося особливе, хвилююче й водночас радісне свято – випускний ранок.
Ще зовсім недавно ці хлопчики та дівчатка несміливо переступали поріг дитячого садочка, а сьогодні вони вже готові вирушити у захопливу подорож до Країни знань. Цей день став символом завершення важливого етапу життя та початком нових відкриттів і звершень.
Наші маленькі випускники дарували гостям чудові пісні, запальні танці, щирі вірші та свої неповторні усмішки. У кожному виступі відчувалися старанність, талант, радість і трішки смутку від прощання з рідним садочком.
Щиро дякуємо батькам за підтримку, довіру та співпрацю, а педагогам – за любов, турботу, терпіння і тепло сердець, які вони щодня дарували дітям.
Любі випускники! Нехай шкільна дорога буде для вас цікавою та щасливою. Бажаємо вам впевнено крокувати до нових знань, не боятися мріяти, вірити у свої сили та досягати омріяних вершин.
💐 Нехай у вашому житті буде багато яскравих відкриттів, добрих друзів, радісних подій і незабутніх перемог. А тепло рідного дитячого садочка назавжди залишається у ваших серцях!
Щасливої дороги у шкільне життя, наші дорогі випускники! ❤️🎓
















