13 призових місць здобули освітяни Донецької громади на обласному фестивалі педагогічних практик

Педагоги закладів освіти Донецької селищної ради успішно представили свій професійний досвід на обласному фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», який у 2026 році проходив під темою «Педагогіка стійкості: освіта в умовах викликів війни».

За підсумками роботи експертних комісій представники громади здобули 13 призових місць: 7 дипломів ІІ ступеня та 6 дипломів ІІІ ступеня.

Дипломами ІІ ступеня відзначено:

  • Світлану Лацько, бібліотекаря Андріївського ліцею № 2;
  • Валентину Рибалку, бібліотекаря Андріївського ліцею № 1;
  • Юлію Сахно, учителя англійської мови Донецького ліцею № 2;
  • Аліну Сіру, учителя англійської мови Андріївського ліцею № 1;
  • Катерину Борисенко, учителя початкових класів П’ятигірського ліцею;
  • Вікторію Грицюту, учителя історії Андріївського ліцею № 1;
  • управлінську команду Андріївського ліцею № 1 у складі Аліни Лютої та Марини Дмитрової.

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

  • Юлія Шелест (Андріївський ліцей № 1);
  • Юлія Стародубцева (Донецький ліцей № 1);
  • Людмила Міхно (Донецький заклад дошкільної освіти);
  • Вікторія Роздольська (Андріївський заклад дошкільної освіти);
  • Світлана Савельєва (Донецький заклад дошкільної освіти);
  • Іра Овчиннікова (Донецький ліцей № 1).

Конкурсні роботи педагогів громади були присвячені питанням, які сьогодні визначають розвиток української освіти: формуванню життєстійкості дітей, організації дистанційного навчання, психологічній підтримці учасників освітнього процесу, громадянському вихованню та використанню сучасних освітніх технологій.

Важливо, що більшість представлених досвідів народилися не в теорії, а в щоденній практиці роботи закладів освіти громади в умовах війни. Саме тому вони отримали високу оцінку експертів і стали частиною кращих педагогічних практик Харківщини.

Щиро вітаємо наших освітян із заслуженим визнанням та бажаємо нових професійних звершень!