🤝 Багаторічна співпраця, що приносить вагомі результати!
Уже багато років заклади освіти Донецької територіальної громади плідно співпрацюють із Комунальним закладом «Харківський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Харківської обласної ради. Завдяки спільній роботі учні громади мають можливість долучатися до краєзнавчих експедицій, конференцій, конкурсів, вікторин, акцій та дослідницьких проєктів, розвиваючи свої знання про рідний край, історію та культурну спадщину України.
Особливо активним учасником цього напрямку є Андріївський ліцей №1, де вже не перший рік працюють гуртки від Центру «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Грицюта В.М.) та «Історичне краєзнавство» (керівник Сушко В.А). Вихованці гуртків разом із педагогами демонструють високі результати, стають переможцями та призерами обласних і всеукраїнських заходів, гідно представляючи нашу громаду.
🏆 Приємним підсумком цієї роботи стало нагородження педагогічного колективу Андріївського ліцею №1 Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Харківської обласної ради за активну роботу з національно-патріотичного виховання та результативну участь учнівської молоді в обласних масових заходах з краєзнавства у 2025/2026 навчальному році.
🙏 Висловлюємо щиру вдячність колективу Центру керівникам гуртків за багаторічне партнерство, підтримку освітніх ініціатив, створення умов для розвитку творчого та дослідницького потенціалу дітей і молоді.
Окремі слова подяки адресуємо директору Центру Валентині Андріївні Редіній за професіоналізм, відданість справі, невтомну працю та вагомий внесок у розвиток туристсько-краєзнавчої й національно-патріотичної роботи серед учнівської молоді Харківщини.
Бажаємо нових успішних проєктів, творчого натхнення та подальшої плідної співпраці задля виховання свідомих, активних і небайдужих громадян України! 🇺🇦💙💛
















