Всеукраїнський семінар-практикум
27 квітня 2022 року відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу». До участі запрошуються керівники та вчителі фізичної культури ЗЗСО. ![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f3cb.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1/16/1f938.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f3cb.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1/16/1f938.png)
Семінар-практикум відбудеться в межах проєкту «Перемагаємо разом», покликаного підвищити кваліфікацію вчителів фізичної культури та допомогти їм у проведенні уроків із використанням синхронного методу дистанційного навчання.
Початок о 14:00.
Попередня реєстрація за посиланням bit.ly/3vC0wsI.
Проєкт «Перемагаємо разом» реалізує Міністерство освіти і науки, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України – КФВС МОН України, Інститут модернізації змісту освіти МОН, ГО «Рух Олександра Педана «Junior» за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» UNICEF Ukraine.
Докладніше: bit.ly/3KghTVm