Діти Харківщини проти війни!
В обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулась акція «Діти Харківщини проти війни!»
З 1 травня в Комунальному закладі “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” до Дня пам’яті та примирення відбувається обласна акція “Діти Харківщини проти війни!”. Про це повідомили в обласному палаці. В заході беруть участь учні та вихованці закладів освіти Харківської області.
“Діти створюють творчий меседж миру, вкладаючи в нього свої почуття, любов до країни, велику вдячність захисникам та беззаперечну віру в перемогу України.
Кожен може доєднатися до акції! Для цього необхідно завантажити свій меседж на свою сторінку в ФБ з хештегом #палацдітихарківщинипротивійни”, – повідомили у комунальному закладі.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279223224_368129618674991_3939193669684755320_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279494608_368129525341667_1286263402420469884_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279239860_368129532008333_7775947118236474373_n-249x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279835919_368129542008332_403938282657315079_n-222x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279303841_368129562008330_6335164343003589539_n-300x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279603739_368129558674997_1835771537162002470_n-222x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279703254_368129632008323_2983706895211562662_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279150184_368129502008336_7638942187731983720_n-213x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279511268_1150956772411620_2996313894214492778_n-204x300.jpg)