Пильнуємо право на освіту разом!
Управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області з метою коригування планів консультативної роботи у період з 09.05 по 13.05.2022 проведено опитування директорів закладів дошкільної освіти з питань організації роботи закладів освіти у воєнний час.
Участь в опитуванні була добровільною, вважаючи на бойові дії, що тривають на території Харківської області. Загалом в опитуванні взяли участь 197 директорів закладів дошкільної освіти, а також керівників закладів загальної середньої освіти, які мають у своєму складі дошкільні підрозділи. З огляду на безпекову ситуацію ми не розміщуємо назви територіальних громад, представники яких брали участь в опитуванні.
Респонденти відповідали на питання:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
За результатами опитування буде надана адресна та консультативна підтримки закладам дошкільної освіти щодо організації роботи в умовах воєнного стану. Виявлені проблеми є загальними для освітянської спільноти і допоможуть пошуку шляхів щодо їх розв’язання.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284248151_320100886961475_4063930183609439826_n-300x169.jpg)