«Час поговорити»
«Час поговорити»: безкоштовне навчання для батьків і освітян щодо проведення зустрічей підтримки
Більшість українців наразі стикаються з багатьма викликами: розірвані соціальні контакти, психологічне навантаження та тиск щодо невизначеності, хвилювання за життя близьких і країну, зміни в більшості сфер життя. Ці виклики легше долати разом.
Саме тому 6 українок запустили навчання для освітян і батьків «Час поговорити» про створення осередків сили та проведення зустрічей підтримки.
Батьки та освітяни, у яких є сила та психологічний ресурс, можуть бути надійним захистом для дітей, тож організатори запрошують зареєструватися на навчання за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe83wNmWdYxoZ…/viewform
Ми сильні та непереможні коли ми разом!
Все буде Україна!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Ще більше інформації про проєкт у соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/chaspogovoryty
Instagram: https://www.instagram.com/chaspogovoryty
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285793994_355856179950149_8471258766426632857_n-300x168.jpg)