Упроваджуємо новий державний стандарт: як розробити освітню програму закладу освіти на основі типової
16 червня 2022 року о 14.00 відбудеться вебінар «Упроваджуємо новий державний стандарт базової середньої освіти: як розробити освітню програму на основі типової».
Спікер – Олена СВЯТЕНКО, заступниця директора департаменту — начальниця управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України.
Організатори заходу: Державна служба якості освіти України та Цифрове видавництво MCFR.
Питання, що розглядатимуться:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Приєднатися до заходу можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=m6ovK1bIYZ8