Вітаємо з Днем Конституції України – Днем основного закону держави!
Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності та соборності України.
Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність, підвищило міжнародний авторитет України у світі. Ця подія стала найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод українських громадян.
Сьогодні Україна знову змушена доводити своє право бути самостійною, відстоювати права й свободи у кривавій та підступній війні з агресором. Відстоювання нашої державної цілісності та національної єдності вимагає об’єднання всіх сил та всієї нації. Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну та сильнішає віра в перемогу нашого народу. Нехай Головний Закон України й надалі гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у нашій державі.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/291040546_372459404956493_352567519515098812_n-300x200.jpg)