Вітаємо випускників 2022 року!
Промайнули роки шкільного життя наповнені новими знаннями та відкриттями, новими знайомствами, які переросли у міцну дружбу у великій шкільній родині.
Цьогоріч у Донецькій територіальній громаді свідоцтва про базову та повну загальну середню освіту отримали 277 випускників.
Завершили навчання на високому рівні і отримали свідоцтва з відзнакою:
Євген КУЛИК, учень 9 класу Андріївського ліцею №1
Ольга БАБИЧ та Звєрєва Марія учениці 9 класу Донецького ліцею №2.
5 учнів за високі досягнення у навчанні нагороджені золотою медаллю:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f3c5.png)
Похвальним листом “За високі досягнення у навчанні” нагороджено 70 учнів закладів освіти, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за навчальний рік.
Похвальною грамотою “За особливі досягнення у вивченні окремих предметів” нагороджено 23 учні закладів освіти, які досягли особливих успіхів у вивченні одного чи декількох предметів (не менше як 12 балів).
Дорогі випускники! Цей, останній рік навчання, був не легким для кожного з вас. Але не дивлячись на труднощі та випробування, ви доклали максимум зусиль щоб сьогодні з гордістю отримати свій перший освітній документ. Це результат вашої спільної праці з вчителями та батьками, які постійно були поруч і підтримували в тяжку хвилину.
Донецька селищна рада та відділ освіти щиро вітають випускників із закінченням школи. Бажаємо впевнено крокувати до своєї мрії. Нехай обраний шлях буде успішним і обов’язково під мирним небом.
Не сумуйте, що сьогодні ви не побачилися з усіма однокласниками та вчителями, не змогли зайти до рідної школи.
Ми віримо, що зовсім скоро вас об’єднає Перемога і ви зустрінетеся.
Пишаємося вами усією громадою. Ми віримо у вас!![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Ви – майбутнє вільної незалежної України![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291477711_374793491389751_6370835910711159635_n-230x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291516017_374793534723080_8132857443212816735_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291538802_374793574723076_1338441840802235231_n-182x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291511289_374793618056405_5649583831593221156_n-300x229.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291618507_374793651389735_1947232320684752469_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291651986_374793694723064_5060224589253073610_n-200x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291713688_374793724723061_7436187879929347034_n-200x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291726163_374793758056391_3436464182592282488_n-211x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291176451_374793791389721_6608695028116230697_n-200x300.jpg)