Створено курс “Як підтримати дитину під час війни?”
Як допомогти дитині та собі у складні часи?
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f7e3.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f7e3.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f7e3.png)
На ці запитання допоможе відповісти спеціальний курс «Як підтримати дитину під час війни?» https://cutt.ly/eLjK25f , який створено з метою допомогти дітям пережити війну та її страшні наслідки, а батькам – навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними.
Курс містить лекції та практичні блоки з іграми.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/293192434_351821327122764_7774616031682700578_n-300x169.jpg)