Запитання-відповіді: електронний кабінет та НМТ/ЗНО
Електронний кабінет треба реєструвати до чи після складання НМТ?
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Якщо ви впевнені в коректності даних, то надішліть на скриньку vstup@inforesurs.gov.ua лист з темою «Помилка при реєстрації П1.1».
До нього додайте:
![➕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1/16/2795.png)
![➕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1/16/2795.png)
![➕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1/16/2795.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Зареєструвати електронний кабінет без сертифіката НМТ (ЗНО) можна тільки у разі встановлення позначки «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)». Тоді поля «Номер», «PIN-код» та «Рік» стають неактивними.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Єдиний варіант комбінування – замість результата НМТ з певного предмета використати результат ЗНО, але якщо різниця між цими результатами не перевищує 15 балів з предметів НМТ: українська мова (українська мова і література), математика або історія України.
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)