Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
Запрошуємо взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в заочній формі, що відбудеться з 07 по 14 жовтня 2022 року на офіційному сайті Палацу: https://firstpalace.kh.ua/ та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/firstpalace1935.kh.ua.
До участі у конкурсі запрошуються учні (вихованці) гуртків фотомистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти віком від 10 до 18 років.
Для участі у конкурсі, згідно з умовами проведення заходу, просимо до 07 жовтня 2022 року надіслати паперовий варіант фото та заявки з позначкою «Конкурс «Моя Україно!» (за рахунок відправника та з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою) на адресу: 61145, м. Харків, вул. Коцюбинського, 15, КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» та заповнити електронну заявку на кожну фотороботу за посиланням: https://forms.gle/8UsQrpCuUzCx81HJ7
Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного етапу:
фото учасників конкурсу 2021 року
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/309237494_3225121981032736_5015457663553455615_n-300x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/308929019_3225121961032738_7304942988141034477_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/309393424_3225121977699403_6786605153135166599_n-300x199.jpg)