Обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України
Запрошуємо взяти участь! З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виховання громадянської свідомості у підростаючого покоління, відзначення військового подвигу захисників та захисниць України, вшанування мужності та героїзму воїнів Збройних сил України, з 10 по 18 жовтня 2022 року відбувається обласна акція «Дякуємо захисникам України!», присвячена Дню захисників і захисниць України
Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласної акції «Дякуємо захисникам України!»: https://firstpalace.kh.ua/…/list-kz-hopdyut-akcziya…
Роботи учасників акції
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311431275_3239291786282422_2481266998837920078_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311140163_3239291816282419_8912606226160719594_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311419153_3239291659615768_218192189122990412_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311115253_3239291842949083_4462539781863852403_n-200x300.jpg)