ПЕРЕМОГИ в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста -2022»
У 2022 році обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» проводився в січні-лютому з метою виховання любові до рідного краю, пошуку нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності, екологічного та естетичного виховання.
Вітаємо переможців:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Своїми роботами конкурсанти довели, що дива природи завжди знаходиться поруч, їх тільки треба побачити. У творчих роботах діти показали захоплюючу та неповторну красу нашої країни: неозорих степів і полів, високих гір, задумливих лісів, рік і озер; різноманітність явищ, кольорів, форм.
Роботи конкурсантів спонукають відчувати нас частиною цієї краси, заохочують дбайливо ставитися до довкілля, нагадують нам про те, що ми живимо в чудовому світі і маємо його захищати!
Вітаємо
!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Успіхів і надалі!
Грамоти переможців обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю “В ОБ’ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА”![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)