Міністерство молоді та спорту запускає третій потік онлайн-проекту «Єдина Україна»
Це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежості України.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
17 жовтня вже відбулася перша лекція на тему: «Українська національна ідентичність через подолання російських міфів». За дорученням Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, участь у відкритті заходу взяла заступниця Міністра Марина Попатенко. Вона зауважила, що національно-патріотичне виховання сьогодні є одним із основних напрямів роботи Мінмолодьспорту.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f91d_1f3fb.png)
![❕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/2755.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)