Урок мінної безпеки
Багато українських школярів та школярок зараз навчаються віддалено. Але в наших силах зробити навчання дітей і пізнавальним, і корисним для їх безпеки.
Покажіть їм інтерактивний онлайн-урок за участі пса Патрона та #Монатік, розроблений UNICEF Ukraine та ДСНС України за підтримки Міністерство освіти і науки України та схвалений Український інститут розвитку освіти.
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
та для середньої та старшої шкіл — https://bit.ly/3TATDCo
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311692339_487010830133478_3699631080985719366_n-300x300.jpg)