Результати онлайн-вікторин
14 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), проведено онлайн-вікторину до Дня Українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.
У вікторині взяли участь учні із закладів загальної середньої освіти Донецької територіальної громади.
Учасники та переможці онлайн-вікторини будуть нагороджені грамотами та дипломами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.
Грамоти і дипломи планується підготувати до 6 листопада. Посилання для скачування буде розміщене на сайті КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (st.kharkov.ua) у розділі «Джура».
Дякуємо усім учасникам за активну участь!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311696935_450963920439374_3465540946439956488_n-300x225.jpg)