У веб-квесті взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Донецької селищної ради.
У період з 26 вересня по 30 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведений навчальний веб-квест «Музейний предмет».
З методикою організації веб-квесту та матеріалами, що надійшли від учасників, можна ознайомитися за посиланням![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Усі учасники навчального веб-квесту «Музейний предмет» нагороджені сертифікатами, а кращі роботи творчих колективів будуть відзначені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.
Сертифікати учасників можна скачати за посиланням![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)