Учні закладів загальної середньої освіти Донецької селищної ради активно беруть участь у різноманітних конкурсах та заходах.
14 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), проведено онлайн-вікторину до Дня Українського козацтва та Дня захисників та захисниць України![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Щиро вдячні організаторам вікторини за цікаві завдання!
Дякуємо за активну участь всім учням, батькам та класним керівникам!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314326802_462087852660314_8338587462434149655_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313206922_462090212660078_1624371250940300202_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313334627_462090192660080_4226479210878186715_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314099269_462090179326748_1555162297425209521_n-229x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314540499_462090172660082_1024654287917156652_n-232x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314617005_462089262660173_8005441437739505133_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314637680_462089169326849_729592286668492954_n-234x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313441338_462089122660187_8882569749965872572_n-230x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313193512_462089025993530_1858580408735742441_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313875028_462088989326867_3360288655050572581_n-227x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314587746_462090235993409_4072022828366736440_n-231x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314587746_462090235993409_4072022828366736440_n-1-231x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314406898_462090252660074_648126635670268101_n-229x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314347249_462090269326739_5922728470604263358_n-232x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314025394_462090289326737_1928061742495395720_n-230x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313978231_462090312660068_3279107702170459918_n-226x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313978231_462090312660068_3279107702170459918_n-226x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312534277_462090319326734_8090853649945159221_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314576683_462090342660065_3582404906574480245_n-1-234x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314415897_462090362660063_4785697227457946485_n-226x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314491531_462090375993395_5333876095181915737_n-229x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314121700_462090392660060_4646353576621838517_n-228x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313441793_462090405993392_3003754861952184310_n-231x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314124006_462090429326723_9105753013192611331_n-233x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314627201_462090435993389_4658637958469860870_n-226x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314576683_462090342660065_3582404906574480245_n-234x300.jpg)