День української писемності та мови!
Сьогодні ми відзначаємо День української писемності та мови!
Якими б темними та складними, у всіх сенсах, не були часи, наша мова підсвічує силу та незламність українців![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
Нехай з кожним днем вона стає усе потужнішою. Нехай українська стане трендом, який ніколи не вийде з моди. Нехай у серці кожного українця живе рідне слово![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Бажаємо вам зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни й нації. Хай вічно звучить українська мова!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/2xpcrr-ryouvizk7qhzzymxpohs3wwgjrrbpwip-300x200.jpg)