День української писемності та мови в закладах освіти Донецької селищної ради
Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності, окрім цього у закладах освіти, проводять тематичні уроки з української мови та літератури. Учні та вчителі із задоволенням взяли участь у фотоквесті та мовній вікторині, а також записали привітальні відеоролики.
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо усім утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314406119_652510969952744_7103862458025576393_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314802699_1158623318061711_6054166651942170914_n-1-300x152.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314383473_205682438573613_5390706558236423270_n-1-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312488740_652510986619409_4853092196683703622_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314406119_652510969952744_7103862458025576393_n-1-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314357329_652510989952742_1178296803937428005_n-300x192.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314894155_199013229270606_8731932559710782529_n-300x189.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314377273_652511096619398_898352270227621386_n-300x225.jpg)