Підсумки Харківського обласного фестивалю ораторського мистецтва
Відзначення переможців та лауреатів Харківського обласного фестивалю ораторського мистецтва – 2022, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди, за темою «Пізнай себе, свій рід, свій нарід – і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)»
Вітаємо Івана ТЕЛУШКІНА,учня 11 класу Донецького ліцею №1,який став лауреатом обласного фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.
Щиро вітаємо Івана та його наставника Глушкову Яну Ларисівну з перемогою!
Дуже влучна промова, кожне слово знаходить відгук у серці!![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t66/1/16/1f493.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t66/1/16/1f493.png)
Пишаємося!
Бажаємо нових досягнень і звершень!
Виступ із вищевказаної теми розміщено на сервісі You Tube ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Сьогодні відбудуться онлайн-урочистості з
нагоди Дня української писемності та мови.
Трансляція відбудеться за посиланням
![Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и на открытом воздухе](https://scontent.fhrk7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314970307_464152352453864_2264272407293534506_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=G7G-Q8RwQKkAX8bXjez&_nc_ht=scontent.fhrk7-1.fna&oh=00_AfDvcWPP7eKxCqkUEy1aa8a0SjcRJs2x9v4faPvrZZFMRA&oe=6371CA31)