Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
НОМІНАЦІЯ «ПОРТРЕТ»
вікова категорія 10-14 років
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Іван ЄРЕМЧУК – учень Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, за роботу «Ніжність» (керівник – Стародубцева Ю.В.)
НОМІНАЦІЯ «ПЕЙЗАЖ»
вікова категорія 10-14 років
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Євгеній МІЩЕНКО – учень Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, за роботу «Україна» (керівник – Товарницька Л.І.)
НОМІНАЦІЯ «ПОБУТОВА АБО ЖАНРОВА ФОТОГРАФІЯ»
вікова категорія 10-14 років
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Діана МІШИНА – учениця Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, за роботу «Там для мене горить вогнище» (керівник – Товарницька Л.І.)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315591203_467868038748962_6352297302285084829_n-300x200.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315329187_467868078748958_7712937222764265277_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315546198_467868105415622_3191125626266102977_n-300x169.jpg)