До Всесвітнього Дня доброти (13 листопада) та до Міжнародного Дня толерантності (16 листопада)
До Всесвітнього Дня доброти (13 листопада) та до Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) у Донецькому ліцеї №1 14 листопада практичним психологом Наталією Михайлівною Рвачовою був проведений загальношкільний онлайн-захід, спрямований на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності та доброти у суспільстві.
Діти мали змогу проявити себе у творчих іграх та акції «Наші добрі справи».
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315323198_144766861632485_8376025356049449384_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315755174_144766814965823_5638295870621928238_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315227789_144766758299162_4179933128838819266_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315538610_144766724965832_4640666080916805551_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315544687_144766688299169_3686556259069595546_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315647171_144766651632506_220783589047764269_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315655888_144766618299176_4471785027316550706_n-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315235073_144766581632513_8842113621970057087_n-300x169.jpg)