Інтерактивна дошка від Донецького ліцею №1
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
З метою привернення уваги до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок у Донецькому ліцеї №1 створено інформаційну інтерактивну дошку «Акція «16 днів проти насильства». На якій розміщено пізнавальні матеріали та онлайн-ігри для всіх охочих. Ознайомитися з інтерактивною дошкою можна за посиланням або QR-кодом. Дізнатися про свої права в цифровому середовищі ви можете на вкладці «10 грудня – Міжнародний день прав людини». Пройти онлайн-квест «Як не стати жертвою торгівлі людьми» можна на вкладці «2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством», а онлайн-гру «(Не) підкупність» – вкладка «9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією».
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317935964_149063664536138_3927985592395212088_n-278x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317937137_149063754536129_2860900953740408167_n-300x149.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318090097_149063721202799_2038533464758040690_n-1-300x149.jpg)